2018-10-17 14:46

Balandžio mėn. 14 dieną gimnazijos sportinių žaidimų salėje vyko tradicinis gimnazijų krepšinio turnyras. Turnyre dalyvauja Kauno jėzuitų gimnazijos, Juozo Grušo meno gimnazijos ir mūsų gimnazijos krepšinio komandos.

Gimnazijoje vyko tradicinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo Juozo Grušo meno gimnazijos, Kauno jėzuitų gimnazijos ir Jono Pauliaus II gimnazijos komandos. Tradicinio krepšinio turnyro dalyvius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Gecevičienė. Turnyro atidarymo rungtynėse susitiko Juozo Grušo meno gimnazijos ir Jono Pauliaus II gimnazijos komandos. Nugalėjo mūsų gimnazijos krepšininkai rezultatu 61:43. Sekančiose rungtynėse Juozo Grušo meno gimnazijos komanda po atkaklios kovos rezultatu 39:34 nugalėjo Kauno jėzuitų gimnazijos krepšininkus. Esant tokiai turnyrinei situacijai mūsų gimnazijos komandai, norint užimti pirmą vietą, reikejo vengti pralaimėjimo didesniu nei 11 taškų skirtumu  Kauno Jėzuitų gimnazijos komandai. Rungtynių eiga parodė, kad Kauno jėzuitų gimnazijos komanda rimtai nusiteikusi iškovoti nugalėtojų titulą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 27:27. Antrojo kėlinio pradžią sėkmingiau sužaidė jėzuitų gimnazijos krepšininkai ir įgijo 12 taškų persvarą. Mūsų gimnazijos krepšininkai nebuvo linkę atiduoti turnyro nugalėtojų taurės varžovams, ir antrąją kėlinio pusę po labai svarbių Manto Valentukonio tritaškių metimų, Aurimo Plytniko ir Igno Piko pelnytų taškų nulėmė rungtynių baigtį mūsų komandai naudinga linkme. Galutinis rezultatas 55:47 jėzuitų gimnazijos komandos naudai. Turnyrinėje lentelėje komandoms surinkus vienodą taškų skaičių,  pagal įmestų - praleistų taškų santykį pirmą vietą iškovojo mūsų gimnazijos komanda. Antrą vietą užėmė Kauno jėzuitų gimnazijos krepšininkai, trečią vietą - Juozo Grušo meno gimnazijos krepšininkai. Rezultatyviausiai mūsų gimnazijos komandoje rungtyniavo III B gimnazijos klasės moksleivis Ignas Pikas, pelnęs 37 taškus,  IV A gimnazijos klasės moksleivis Aurimas Plytnikas, pelnęs 35 taškus ir III B gimnazijos klasės moksleivis Robertas Kazakevičius, pelnęs 20 taškų. Pastarasis užėmė III vietą tritaškių metimo konkurse, pataikęs 10 metimų.