Logo

VASAROS ATOSTOGOS!

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

7101711
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
29769
32835
142397
3206513
274943
121877
7101711

Your IP: 172.31.28.20
2017-09-23 20:08
   

 NEFORMALAUS UGDYMO (BŪRELIŲ) VEIKLOS TVARKARAŠTIS




2016/2017 m.m.

Būrelių veiklos tvarkaraštis 2016-2017    Veiklos laikas.
Folkloro ansamblis „Gilė“
Robotikos būrelis



2015/2016 m.m.

Būrelių veiklos tvarkaraštis 2015-2016  
Folkloro ansamblis „Gilė“
Robotikos būrelis



 2014/2015 m.m.

Būrelių veiklos tvarkaraštis 2014-2015  
Folkloro ansamblis „Gilė“
Robotikos būrelis



2013/2014 m.m.

Folkloro ansamblis „Gilė“
Robotikos būrelis


NEFORMALAUS UGDYMO (BŪRELIŲ) VEIKLOS TVARKARAŠTIS
2013 - 2014 m.m.

Būrelių veiklos tvarkaraštis 2013-2014
Būrelių veiklos tvarkaraštis 2013-2014


 NEFORMALAUS UGDYMO (BŪRELIŲ) VEIKLOS TVARKARAŠTIS
2012 - 2013 m.m.

Būrelių veiklos tvarkaraštis 2012-2013
Būrelių veiklos tvarkaraštis 2012-2013 


 NEFORMALAUS UGDYMO (BŪRELIŲ) VEIKLOS TVARKARAŠTIS
2010 - 2011 m.m.

Eil. Nr.

Būrelio pavadinimas

Savaitės diena

Valanda

Mokytojas

Klasės

1.

Tautinių šokių kolektyvai – jaunių ir jaunučių

I

III

V

VI

13.20-16.20

13.20-16.20

12.20- 15.20

11.00-13.00

V. Urbonaitė

1-4

2.

Liaudies muzikos kapelija

I

II

IV

VI

15.30-17.55

15.30-17.55

15.30-17.55

11.00-14.00

D. Ivanauskas

1-4

3.

Keramikos būrelis

II

II

III

IV

IV

12.30-13.15

13.20-14.05

13.20-14.05

12.30-13.15

13.20-14.05

Z. Kavaliauskienė

1

4.

Pynimo iš vytelių būrelis

1-3 sav.

I

III

 

2-4 sav.

II

IV

 

13.15-15.15

13.15-15.15

 

 

13.15-15.15

13.15-15.15

S. Gerevytė

3-4

5.

Ateitininkų kuopa

II

13.30-14.15

O. Varžinskaitė

1-4

6.

„ Karpinių šalyje“

V

15.30-16.25

V. Naujokienė

1-2

7.

„ Pasaulį pažįstame angliškai“

II

IV

13.30-14.15

13.30-14.15

V. Mikšytė

4

8.

Tautodailės būrelis

V

13.30-14.15

V. Karaliūnaitė

1

9.

Choras (jaunučių)

I

II

III

IV

13.20-16.30

12.30-16.30

13.20-16.30

12.30-16.30

V. Švabauskienė

1-4

10.

Etnografinis muziejus                    „ Seklytėlė“

II

III

IV

 

9.30-10.15

13.15-14.30

8.30-10.15

V. Rimkus

 

1-4

11.

Etnografinis muziejus                    „ Seklytėlė“

I

III

V

11.30-13.30

12.30-13.45

13.15-14.30

R. Labanauskienė

1-4

12.

Vikrieji žaidimai

V

12.30-13.15

R. Petruškevičienė

3

12.

Folkloro ansamblis „Gilė“

II

III

IV

VI

16.00-19.00

14.15-17.00

16.00-19.00

10.00-19.00

D. Juška

A. Sinkevičius

5-12

13.

Meniniai karpiniai – popieriaus plastika

III

IV

14.10-15.40

14.10-15.40

R. Trečiokienė

6-7

14.

Floristika

II

IV

14.10-15.40

14.10-15.40

I. Tumėnaitė

6-9

15.

Meninis apipavidalinimas

I

15.15-16.00

E. Kerienė

8-9

16.

Dailioji tekstilė

III

13.25-14.10

A. Jablonskienė

5-6

17.

J. Ateitininkai

I

14.15-15.45

K. Čekanavičiūtė

5-7

18.

Mergaičių kvadratas

III

14.30-16.00

V. Ižikovienė

5-6

19.

Berniukų kvadratas

II

15.00-16.30

R. Ambraziūnas

5-6

20.

Rankinis

I

IV

15.00-16.30

15.00-16.30

A. Mazeliauskas

5-6

21.

Mokyklos muziejininkų

I

III

14.20-15.50

14.20-15.05

A. Kazlauskienė

9-10

22.

Sielovados būrelis

I

II

14.15-15.45

14.15-15.00

I. Grigienė

9-10

23.

Sielovados būrelis

II

V

13.25-15.05

13.25-15.05

L. Grikietis

11-12

24.

Tėvynės pažinimas

II

14.15-15.45

Z. Tamakauskas

9-12

25.

Dailės studija

I

III

15.10-16.40

15.10-16.40

G. Korsakovienė

7-10

26.

Dailės studija

II

15.00

N. Juozėnaitė

11-12

27.

J. Valančiukai

II

V

14.15-15.00

14.15-15.00

R. Jakutienė

7-8

28.

Krepšinis

II

V

15.00-17.00

14.20-15.50

Vyt. Kazlauskas

9-10

29.

Lengvoji atletika

II

V

15.00-15.45

13.20-14.50

V. Kazlauskas

5-7

30.

Krepšinis

VII

1.00-13.15

V. Gecevičius

11-12

31.

Mados šokiai

I

17.00

R. Simanavičienė

5-6


Atnaujinta: 2010-10-01

 



 

NEFORMALAUS UGDYMO (BŪRELIŲ) VEIKLOS TVARKARAŠTIS

2009 - 2010 m.m.

 

Eil. Nr.

Būrelio pavadinimas

Savaitės diena

Valanda

Mokytojas

Klasės

1.

Folkloro ansamblis „Gilė“

II

III

17 val.

15 val.

D. Juška

9-12

2.

Folkloro ansamblis „Gilė“

II

III

16 val.

15 val.

A. Sinkevičius

5-8

3.

Dailės studija

III

V

14 val.

15 val.

N. Juozėnaitė

11-12

4.

Dailės studija

I

II

15 val.

15 val.

G. Korsakovienė

7-8

9-10

5.

Meniniai karpiniai

I

I

11 val.

11 val.

R. Trečiokienė

5-8

9

6.

Floristika

III

IV

14 val.

14 val.

I. Tumėnaitė

7-8

7.

Mokyklos muziejus

III

15 val.

R. Trečiokienė

9-10

8.

Sielovados grupė

II

IV

15 val.

13 val.

I. Grigienė

9-10

9.

Sielovados grupė

III

14 val.

L. Grikietis

11-12

10.

Jaunieji valančiukai

IV

V

15 val.

15 val.

R. Jakutienė

9-10

7-8

11.

Kalbame prancūziškai

Ii

IV

14 val.

14 val.

A. Trapenskienė

6-8

12.

Pilietinis ugdymas

 

 

Z. Tamakauskas

9-10

13.

Dailioji tekstilė

II

14 val.

A. Jablonskienė

5-6

14.

Matematika visiems

I

III

14 val.

14 val.

M. Šalčiuvienė

10

15.

Kompiuterinė leidyba

III

IV

14 val.

14 val.

A. Zlatkauskienė

11-12

16.

J. programuotojai

I

IV

15 val.

15 val.

R. Zlatkauskienė

9-10

17.

Lengvoji atletika

II

V

7.45 val.

7.45 val.

V. Kazlauskas

6-8

18.

Futbolas

I

IV

14 val.

15 val.

L. Baradas

6-7

19.

Kvadratas

II

V

17.20 val.

17.20 val.

R. Ambraziūnas

5-6

20.

Sportiniai šokiai

II

III

18 val.

18 val.

R. Simanavičienė

5-8

21.

Krepšinis

III

15 val.

Vyt. Kazlauskas

11-12

22.

Krepšinis

VII

11 val.

V. Gecevičius

10-12

23.

Aerobika

II

16 val.

N. Čeponienė

6-8

 

Atnaujinta: 2009-10-15


NEFORMALAUS UGDYMO (BŪRELIŲ) VEIKLOS TVARKARAŠTIS

2008 - 2009 m.m.

 

 

Eil. Nr.

Būrelio pavadinimas

Savaitės diena

Valanda

Mokytojas

Klasės

1.

Jaunieji ateitininkai

I

12 val.

A. Kuliavienė

5 – 7

2.

Sielovados grupė

 

 

I. Grigienė

9 – 10

3.

Jaunieji valančiukai

V

13 val.

R. Jakutienė

8

4.

Maironiečiai

III

13 val.

D. Ciegienė

9 – 10

5.

Tėvynės pažinimo

 

 

Z. Tamakauskas

5 – 8

6.

Žalieji patruliai

III

14 val.

R. Jakutienė

11 – 12

7.

Jaunieji mokslininkai

V

14 val.

V. Šimulienė

11 – 12

8.

Jaunieji muziejininkai

III

13 val.

R. Trečiokienė

5 – 8

9.

Folkloro ansamblis „Gilė“

II

III

17.30 val.

15 val.

D. Juška

9 – 10

11 – 12

10.

Folkloro ansamblis „Gilė“

I

V

11.20 val.

10.20 val.

A. Sinkevičius

5 – 8

11.

Meninio apipavidalinimo

I

IV

10.20 val.

13 val.

E. Kerienė

5 – 8

12.

Jaunųjų tekstilininkų

I

IV

14 val.

13 val.

A. Jablonskienė

5 – 8

13.

Floristikos

I

III

13 val.

13 val.

I. Tumėnaitė

5 – 8

14.

Dailės studija

V

IV

13 val.

15 val.

G. Korsakovienė

5 – 8

9 – 10

15.

Dailės studija

I

III

V

14 val.

14 val.

13 val.

N. Juozėnaitė

9 – 10

11 – 12

16.

Mokyklinio teatro studija

 

 

L. Jadevičienė

5 – 8

11 – 12

17.

Pasaulio kalbų pažinimo

II

14 val.

V. Žygienė

9 – 10

18.

Meniniai karpiniai

II

14 val.

R. Trečiokienė

9 – 10

19.

Jaunieji gamtininkai

 

 

A. Romeikienė

5 – 6

20.

Kalbėkime prancūziškai

II

IV

14 val.

14 val.

A. Trapenskienė

11 – 12

21.

Skaičių ir formų pasaulis

II

III

13 val.

14 val.

L. Navickienė

11 – 12

22.

Lengvosios atletikos

II – IV

IV

8 val.

16 val.

Vald. Kazlauskas

5 – 8

11 – 12

23.

Krepšinio

IV

15 val.

Vyt. Kazlauskas

11 – 12

24.

Krepšinio

II

V

20 val.

20 val.

Vyt. Gecevičius

9 – 10

25.

Futbolo

II

14 val.

L. Baradas

5 – 8

26.

Stalo teniso

II

V

11.15 val.

11.15 val.

R. Ambraziūnas

5 – 8

27.

Aerobikos

II

IV

17 val.

17 val.

N. Čeponienė

9 – 10

11 – 12

28.

Kompiuterinė grafika

I

15 val.

R. Zlatkauskienė

11 – 12

29.

Skaičių pasaulis

III

V

14 val.

14 val.

M. Šalčiuvienė

11 – 12

 

Atnaujinta: 2008-10-21

 

   
Logo

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

Logo

KAUNO ŠV. JONO PAULIAUS PARAPIJA KVIEČIA Į ŠV. MIŠIAS
(Baltų pr. 44a, Kaunas)

Renginių kalendorius  

Rugsėjis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
   

Kaip atvykti į svečius?  

   

Prisijungti  

   
Gimnazijos rėmėjas — UAB „Ofitecha“.
ADRESAS: A.JUOZAPAVIČIAUS pr. 82B, Kaunas Tel./faks.: (37) 424977 Mob.tel.: (687) 458 95 (686) 649 75 El.paštas: info@ofitecha.lt
   
Gimnaziją remiantis saksofono muzikos melodijomis...
Pranas Stropus.
   
Kauno žygeivių - folkloro klubas „Gilė“.
Judėk, krutėk, nenurimk!
   
TEO LT mūsų gimnazijai (Baltų pr. 103) elektroniniam dienynui sukūrė nemokamą „TEO Wi-Fi“ ryšį.
Veikti socialiai atsakingai, TEO požiūriu, reiškia veikti etiškai, sąžiningai ir skaidriai rinkos, aplinkosaugos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu.
   
Sportinių šokių klubas „Junda“.
Šokite! Būsite sveiki, gražūs ir laimingi.
   
Mokyklų bibliotekų modernizavimas
Įgyvendinus projektą sukurta ir atnaujinta mokyklų bibliotekų struktūra, pagerinta mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybė bei užtikrintos geresnės mokymo ir mokymosi sąlygos.
   
Cgates Jono Pauliaus II gimnazijai tiekia šviesolaidinį internetą ir televiziją.
Mūsų gimnazijoje - Cgates iniciatyva moksleiviams ir mokytojams padeda įveikti kasdienines užduotis.
   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12