Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8937283
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
2769
2038
9240
5227639
27294
66827
8937283

Your IP: 172.31.28.20
2018-09-21 19:35
   


Laisvos darbo vietos >>



2017 / 2018 m. m.

Mokykloje dirba 116 pedagogų.
Iš jų 116 mokytojai.

Mokytojai:
         7 pedagogai ekspertai,
         58 mokytojai metodininkai,
         38 vyr. mokytojai,
         15 mokytojai. 

Dėstomas dalykas

Vardas, pavardė

Auklėjamoji
klasė

Dorinis
ugdymas

Tikyba

  Andrius Alminas (kapelionas)

 

  Kristina Šabūninienė *

 

  Irena Grigienė 

 

  Sesuo Leticija

 

  Šarūnė Daugerdaitė

 

  Mantvydas Randis

  Ona Varžinskaitė

 

Etika

 

 

Lietuvių (gimtoji)
kalba

  Aušra Pekšienė 

 III A

  Audra Bražukaitė

I C

  Laimutė Lingytė

  Giedrė Mazurkevičienė 

  Beata Šadzevičienė

 

  Aurelija Pielikienė 

III D

  Dainora Vasilė 

 6 C

  Snieguolė Vaitilavičiūtė 

7 E

  Edita Zdanienė 

II B

Užsienio kalbos

Anglų 

 

 

  Edita Brazauskienė

 

  Jurgita Kraujutienė 

 

  Vilma Šidlauskienė 

 

  Jurgita Stauskienė 

II A

  Lina Steponkienė 

 

  Aušra Žiužnytė 

 

  Dalia Ušparienė

8 A

  Ana Gaidamavičienė

I A 

  Vitalija Daugirdaitė 

 

  Marius Jankevičius 

 

  Armandas Rumšas 

 

  Gerda Juodiškienė 

IV A 

Vokiečių

  Laima Bytautienė 

I B 

  Vaidutė Godaitė 

6 F

  Vilija Žygienė 

7 C

Rusų

  Renata Baršukaitienė

 

  Violeta Černiuvienė 

 

  Ramutė Petrakova 

  Antanina Versickienė 

 

Pran-
cūzų

  Aneta Ona Trapenskienė 

 

Istorija

  Birutė Ambraziūnienė 

 

  Audronė Bakūnienė 

  Vaida Kemzūrienė

7 A

  Vaidutė Godaitė 

6 F

Matematika

  Rima Margienė 

7 C

  Laimutė Navickienė 

 

  Jolanta Paulauskienė 

IV C

  Marija Šalčiuvienė 

 

  Diana Stanionienė 

III B

  Nijolė Určinauskienė 

7 B

  Raimunda Vaitkevičienė

 IV B

  Vilija Verpečinskienė 

II D

Informacinės
technologijos

  Edita Mikniuvienė

9 D  

  Regina Zlatkauskienė

 

  Agnė Zlatkauskienė

 

Biologija

  Vilija Domantienė

 

  Vyda Šimulienė

II C

  Danguolė Valiukevičienė

8 D

Gamta ir žmogus

  Vilija Domantienė

Chemija

 

 

  Raminta Svidinskaitė

  Rita Zavistanavičienė

6 B

Fizika

  Lena Ryliškienė

 

  Dobilas Juška 

 

Geografija

  Jadvyga Bagdonienė 

 

  Neringa Baležentienė

Technologijos

  Eglė Kerienė

7 D

  Vidmantas Zakarauskas

 

  Rasa Trečiokienė

5D

  Vytautas Juknevičius

 

Muzika

  Ilmara Ivoškienė

6 A

  Artūras Sinkevičius

 

Dailė

  Greta Korsakovienė 

 6 D

  Ingrida Tumėnaitė - Visockė

 

 

 

Braižyba

  

 

Ekonomika

  Aurelija Vasiliauskienė*

 

Darbo sauga

  Jurgita Gritėnienė (Deineraitė)*

 

Kūno kultūra

  Vaidutė Ižikovienė

8 B

  Ada Kazlauskienė 

8 E

  Liuda Navickienė

6 E 

  Romas Ambraziūnas 

 

  Vytautas Kazlauskas 

 

  Valdas Kazlauskas 

 

1 - 4 klasė

  Svajūnė Ališauskienė

 

  Laima Babenskienė

4 C

  Larisa Baronienė
 
  Aidana Bičkuvienė
3 A

  Danutė Guigienė

2 D

  Ramutė Jaraitienė 2 A

  Danguolė Kairaitienė

 4 F

  Vilmantė Karaliūnaitė 

4 B

  Vilma Keterienė 

  Dalija Kriaučiūnienė 

 3 D

  Rita Labanauskienė 

2 B

  Daina Medinskaitė 

  Vitalija Mikšytė 

 

  Edita Miliušienė

2 C

  Virginija Naujokienė

4 A

  Liudmila Paleckaitienė

 

  Rita Petruškevičienė

  Viktoras Rimkus

3 C

  Ramutė Rimkuvienė 

3 B

  Modestas Kumpikevičius

2 E

  Aušra Sudikienė 

4 D

  Dalytė Urbonienė

 

  Ona Varžinskaitė

 

  Aušra Vėželienė

3 E

  Romualda Virbilienė 

  Almanta Vizbarienė 

 4 E

  * - vaiko auginimo atostogose. 

Logopedė,
spec. pedagogė

  Birutė Globienė
  Violeta Katinienė

Socialinės pedagogas(ė),
psichologas(ė)

  Jurgita Gritėnienė (Deineraitė)*
  Agnė Jankauskienė (Koirienė)
  Vinga Indriūnienė *
  Modestas Kumpikevičius

 

 Pavadinimas Vardas, pavardė
 Būrelio vadovė   Stasė Dabašinskienė
 Liaudies muzikos kapelijos vadovas   Dalius Ivanauskas 
 Tautiniai šokiai   Viktorija Abramavičienė
 Folkloro ansamblis „Gilė“   Dobilas Juška
 Meno vadovė „Jaunučių choras“   Vilma Švabauskienė
 Sportiniai šokiai   Rasa Simanavičienė
 Sakralinis choras
  Ieva Stadalninkaitė
 Keramika   Deividas Jotautis
 Muzikos garsai   Ilmara Ivoškienė
 Lengvoji atletika   Valdas Kazlauskas
 Stalo tenisas  Romas Ambraziūnas
 Kvadratas mergaitėms  Vaidutė Ižikovienė
 Kvadratas berniukams  Ada Kazlauskienė
 Jaunieji informatikai  Regina Zlatkauskienė
 Dailės studija  Greta Korsakovienė
 Dailė mano aplinkoje  Ingrida Tumėnaitė - Visockė
 Teatro studija  Vitalija Vyšniauskaitė
 Prancūzų kalbos būrelis  Aneta Ona Trapenskienė
 Sielovados komanda    Šarūnė Daugerdaitė
 s. Leticija (Aurika) Kajokaitė  Sesuo Leticija — Aurika Kajokaitė

 Atnaujinta: 2017-08-18

 

   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12