Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

7779893
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
4744
6147
17999
4016563
158567
352571
7779893

Your IP: 172.31.28.20
2017-11-21 14:08
   

Lietuvos moksleivių sąjunga, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į moksleivių emocinę aplinką mokykloje, 2016 metų lapkričio 6 dieną pradėjo veiklos programą „Emocija+“. Tai programa, kurios tikslas – vykdant įvairaus pobūdžio veiklas skatinti moksleivius ieškoti būdų, kaip mokyklos emocinę aplinką padaryti pozityvesnę ir draugiškesnę kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui, suteikti moksleiviams žinių apie kritinių situacijų sprendimo būdus bei supažindinti su įvairių sričių specialistais, galinčiais tokiose situacijose padėti.

2017–2018 m. m. LMS ir toliau vykdo programą „Emocija+“, ragina kuo daugiau moksleivių ir kitų mokyklos bendruomenės narių prisidėti prie emocinės aplinkos gerinimo, kviečia į įvairius renginius Lietuvos miestuose bei intensyviai bendrauja su mokinių savivaldomis emocinės aplinkos klausimais.

Kauno Jono Pauliaus II gimnazija taip pat prisijungė prie ,,Emocija+” veiklos programos. Kviečiame aktyviai dalyvauti kiekvieną mėnesį vyksiančiuose iššūkiuose, kuriuos paskelbs ,,Emocija+” mokyklos ambasadorė.
Sveikiname gimnazijos futbolo komandą, Kauno miesto moksleivių žaidynių  pirmo ir antro etapo varžybų nugalėtojus:

  1. Simas Ramoškevičius 7e
  2. Rokas Šabonas 7d
  3. Dominykas Stulpinas7d
  4. Linas Jovaiša 7e
  5. Titas Jovaiša 7e
  6. Nidas Vosylius 6e
  7. Tomas Stelmokas 6a
  8. Deividas Dudonis 7d
  9. Denis Burkys 5a
Lapkričio 17d. KTU dėstytoja doc. dr. Rimantė Hopenienė 4b klasės mokinius pakvietė į Ekonomikos ir verslo fakultetą. Apžiūrėjome senus inžinerinius įrenginius, bibliotekos archyvuose pamatėme saugomas labai senas (net XVa.) ir naujas knygas, o fakultete įrengta Bloomberg finansų rinkų laboratorija - vienintelė tokia Baltijos šalyse!


Nuotraukos >>


KOKYBĖS KONKURSO APDOVANOJIMAI 2017

Jau vienuoliktus metus iš eilės Švietimo mainų paramos fondas organizuoja Kokybės konkursą, kuriame įvertinami sėkmingiausi ir naudingiausi projektai. Lapkričio 14 dieną Vilniuje, moderniame verslo ir konferencijų centre „k29“ vykusio iškilmingo renginio metu buvo apdovanoti 2017–ųjų metų „Švietimo mainų paramos fondo Kokybės konkurso“ nugalėtojai. Šis Kokybės konkursas buvo jubiliejinis! Organizuojamame renginyje didžiausias dėmesys buvo skirtas 30 metų sukaktį mininčiai programai „Erasmus+“, kuri pakeitė daugiau nei 160 tūkstančių Lietuvos piliečių gyvenimus. Programos „Erasmus+“ jubiliejus sutampa ir su Švietimo mainų paramos fondo jubiliejumi (šiemet institucija mini dešimtmetį), tad visą vakarą vyravo šventinė nuotaika.        

Mūsų pradinukai  nuolat dalyvauja eTwinning projektuose. Visi projektai įvertinti Europos eTwinning projektų KOKYBĖS ŽENKLU,  mūsų mokykla net dukart tapo Geriausia eTwinning mokykla Lietuvoje, dėl to renginyje dalyvavo Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos  komanda: direktorės pavaduotoja pradinių klasių ugdymui Renata Baršukaitienė, direktorės pavaduotojas ūkio reikalams Algimantas Mikolėnas, mokytoja ekspertė Rita Labanauskienė  bei mokytoja metodininkė Larisa Baronienė.

Džiaugiamės, galėdami dalyvauti eTwinning projektuose, tinkamai juos įgyvendinti, siekti jų kokybės ir, kaip renginio metu sakė Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė, „visi mes esame  nugalėtojai“.

Kviečiame  pasigrožėti renginio akimirkomis JJJ
Lapkričio 17d.  4c ir 4d klasių mokiniai dalyvavo kultūrinėje svetingumo programoje Juozo Zikaro namuose. Palypėjus Žaliakalnin, kur atsiveria viena gražiausių Kauno vietų – Senamiestis, yra kuklus, bet kupinas J. Zikaro dvasios dailininko namelis. Lietuvos Respublikos šimtmečiui skirta edukacinė programa ,,J. Zikaras. Paskui Laisvės angelą“ supažindino moksleivius su skulptoriaus gyvenimu ir įvairiapusiška kūryba. Vadovė atskleidė, kaip galima pažinti Lietuvos istoriją, Lietuvą mylėjusius žmones per šio menininko kūrybą. Pristatė gyvenamąsias patalpas ir dirbtuvę, kur eksponuojami kūrinių eskizai, piešiniai, gipso modeliai ir originalai. O kiek linksmų istorijų apie šio žmogaus gyvenimą išgirdo pradinukai! Užsiėmimo pabaigoje, pasivaišinus kvapnia arbata ir gardžiais sausainiais, mokiniai išklausė namų darbų užduotį – aplankyti Karo muziejaus sodelyje  stovinčias  J.Zikaro sukurtas skulptūras, pažvelgti į akis ,,Laisvei“ ir  paliesti jos  kojas. (Tatzu Nishi sukūrė instaliaciją viešoje erdvėje, įkeldamas Laisvės statulą į privačią erdvę – virtuvėlę. Ši instaliacija bus eksponuojama iki lapkričio 30d.)


Nuotraukos >>

   
Logo

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

Logo

KAUNO ŠV. JONO PAULIAUS PARAPIJA KVIEČIA Į ŠV. MIŠIAS
(Baltų pr. 44a, Kaunas)

Renginių kalendorius  

Lapkritis 2017
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
   

Kaip atvykti į svečius?  

   

Prisijungti  

   
Gimnazijos rėmėjas — UAB „Ofitecha“.
ADRESAS: A.JUOZAPAVIČIAUS pr. 82B, Kaunas Tel./faks.: (37) 424977 Mob.tel.: (687) 458 95 (686) 649 75 El.paštas: info@ofitecha.lt
   
Gimnaziją remiantis saksofono muzikos melodijomis...
Pranas Stropus.
   
Kauno žygeivių - folkloro klubas „Gilė“.
Judėk, krutėk, nenurimk!
   
TEO LT mūsų gimnazijai (Baltų pr. 103) elektroniniam dienynui sukūrė nemokamą „TEO Wi-Fi“ ryšį.
Veikti socialiai atsakingai, TEO požiūriu, reiškia veikti etiškai, sąžiningai ir skaidriai rinkos, aplinkosaugos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu.
   
Sportinių šokių klubas „Junda“.
Šokite! Būsite sveiki, gražūs ir laimingi.
   
Mokyklų bibliotekų modernizavimas
Įgyvendinus projektą sukurta ir atnaujinta mokyklų bibliotekų struktūra, pagerinta mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybė bei užtikrintos geresnės mokymo ir mokymosi sąlygos.
   
Cgates Jono Pauliaus II gimnazijai tiekia šviesolaidinį internetą ir televiziją.
Mūsų gimnazijoje - Cgates iniciatyva moksleiviams ir mokytojams padeda įveikti kasdienines užduotis.
   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12