Logo

Logo
Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8332461
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
909
3752
14664
4584465
125466
209146
8332461

Your IP: 172.31.28.20
2018-02-21 06:48
   

SUSTABDYTOS 2018 ŠIMTADIENIO AKIMIRKOS... (Algimanto Mikolėno nuotraukos).

Kauno arkivyskupo metropolito Liongino VIRBALO SJ
sveikinimas arkivyskupijos tikintiesiems
LIETUVOS valstybės atkūrimo šimtmečio proga


„Vesk mane savo tiesa ir mokyk mane,
nes esi Dievas, mano Gelbėtojas.
Tavimi visados pasitikiu.“
(Ps 25, 5)

Mieli Kauno arkivyskupijos tikintieji,

su džiaugsmu ir pasididžiavimu minime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Šia proga prisimename, jog mūsų valstybingumo kelią žymi tūkstančių tautiečių ryžtas ir siekis gyventi laisvėje, jų aukos ir pergalės. Garbe, ištikimybe ir pasiaukojimu paženklintas ir Lietuvos kankinių bei šventųjų gyvenimas. Šimtmetis liudija, kaip Dievas stiprino mūsų tautą varge ir negandose, savo gailestingumu guodė į Jį tikinčias širdis, uždegė amžinybės viltimi.

Šiandien dėkokime Dievui už Lietuvos Nepriklausomybę, vieni už kitus, melskime, kad valdančiųjų išmintis ir piliečių kilnumas laiduotų taiką, teisingumą, kad visi bendru troškimu ir Viešpaties laiminami gyventume ir kurtume ateitį šiandien – sau ir ateinančioms kartoms.

Sveikinu Jus šios iškilios šventės proga! Būkime laisvos širdies, stiprios dvasios, orūs ir vieningi. Puoselėkime tikėjimą į Dievą ir mylėkime savo Tėvynę!

+ Lionginas VIRBALAS SJ
Kauno arkivyskupas metropolitas„


Tūkstančio gimnazistų sveikinimai Lietuvai geriausiai matėsi iš aukštai

Besirengdami svarbaus valstybės jubiliejaus šventei Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniai ir pedagogai Lietuvai ir visiems jos gyventojams sugalvojo pasiųsti išankstinius sveikinimus, kuriuos dar ir nufilmavo.

Gimnazijoje iš viso mokosi net 1374 mokiniai ir dirba 139 mokytojai.

Įspūdingai miniai gimnazijos stadione sustojus taip, kad suformuotų tris skaičius, tai yra, 100, bei rėmelį nuaidėjo iniciatyvos dalyvių ovacijos, nešančios kuo šilčiausius linkėjimus.

Visus 100 linkėjimų gimnazistai suklijavo į vieną ilgą laišką, kurio išvyniojimu ir prasidėjo filmavimo scenarijus.

Susirinkusią minią linksmino ant gimnazijos stogo užsikrausčiusio tituluoto respublikiniu mastu gimnazijos ansamblio "Gilė" nariai su kontrabosu ir kitais instrumentais.

Skambant dainai "Laisvė" savo pozicijose sustoję mokiniai, mokytojai ir prie jų prisijungę aplinkiniai gyventojai iš pradžių lingavo į taktą, o priedainį sustojusieji į vienetuką ir nulius pasitiko aukštai iškeldami geltonus, žalius ir raudonus lapus.

Bepilotei skraidyklei praskriejus pro minią, ši ėmė mojuoti trispalvėmis pirštinaitėmis.

Vienybe dvelkusi atmosfera taip lengvai neišsisklaidė. Viskas baigėsi nuoširdžiais vienas kito pasveikinimais ir apsikabinimais, po ko mokiniai,  lydimi  pedagogų, nuskubėjo šildytis į klases. 

„Ši mūsų iniciatyva vadinasi „100 linkėjimų Lietuvai". Visa gausi gimnazijos bendruomenė norėjo kartu pasveikinti Lietuvą su 100-tuoju gimtadieniu ir palinkėti 100 linkėjimų", - sakė šios gimnazijos Šilainiuose direktorės pavaduotoja neformaliam ugdymui Kristina Žilienė.

Gimnazija išleido mokinių kūrybinių darbų knygą „Giesmė Lietuvai". Po os egzempliorių įteikta gimnazijoje apsilankiusiam Seimo Pirmininkui Viktorui Pranskiečiui, Kauno arkivyskupui Lionginui Virbalui.

Dar vieną tokią knygą planuojama įteikti ir Kauno miesto merui Visvaldui Matijošaičiui.

Šią savaitę rengiamas dvyliktokų šimtadienis taip pat bus ypatingai proginis. Vasario 16-osios išvakarėse vyksiančios šventės kodinis pavadinimas - "LR 1918".

"Visos iniciatyvos dažniausiai kyla iš mokytojų ir mokinių. Smagu paminėti, kad mokiniai labai dažnai siūlo gerumo renginius. Štai, pavyzdžiui, prieš Šv. Kalėdas mūsų gimnazijoje mokinių iniciatyva buvo suorganizuota "Pyragų diena", kurios metu surinkti pinigėliai buvo paaukoti "Mamų unijai" ir sunkiai besiverčiančioms mūsų bendruomenės šeimoms", - pasakojo K.Žilienė.

Be visų tradicinių švietimo įstaigai renginių gimnazija spalio antroje pusėje organizuoja renginį "Atverkim duris Kristui", skirtą Jonui Pauliui II paminėti.

"Tada gimnazijoje lankosi daug svečių, mokiniams vyksta netradiciniai užsiėmimai, kuriuos veda svečiai, pertraukų metu neformalus bendravimas koridoriuose, klasėse ir kitose mokyklos erdvėse, diskusijos, arbatėlė, pabendravimas su atvykusiais svečiais, skamba muzika", - vardijo K.Žilienė.

Muzikos gimnazijoje netrūksta ir eilinėmis dienomis. Į pamokas čia kviečia ne skambutis, o nuotaikinga daina. Pertraukos pradžią skelbia taip pat per garsiakalbius pasigirdusi daina.

Dar vienas didelis renginys gimnazijoje - Jono Pauliaus II gimtadienis. "Šiemet planuojame organizuoti Lietuvos katalikiškų mokyklų  konferenciją, kuri vyks gegužės 18 dieną, taip paminėsime Jono Pauliaus II gimtadienį", - kalbėjo pavaduotoja.

 


Nuotraukos >>


Visa Europa vasario 6 d. pažymi saugaus interneto dieną. Mūsų gimnazijos pradinukai, dalyvaujantys tarptautinio eTwinning projekto „Stebuklingoji  žiemos žemė“ ( angl. “Winter Wonderland“), organizavo renginį „Saugesnio interneto savaitė“, į kurį prisijungti pakvietė ne tik mūsų gimnazijos kitų klasių pradinukus , bet ir mokyklas iš kitų šalių. eTwinning erdvėje prie renginio prisijungė daugiau nei 80 mokyklų iš skirtingų šalių, pvz., Tuniso, Kroatijos, Turkijos, Vokietijos  ir kt.  Džiaugiamės, kad prie mūsų renginio prisijungė ir daug mūsų mokyklos pradinukų – pravedėme pamokėles apie saugesnį internetą 13-oje pradinių klasių, kur mokiniai žiūrėjo filmukus, aptarė juos, diskutavo, atsakė į viktorinos klausimus, užrašė  saugaus interneto meškiukui svarbiausias interneto naudojimo taisykles. Mėlyni  meškiukai, pasipuošę  tomis taisyklėmis ant pilvukų, dabar tupi mūsų mokyklos koridoriuje, primindami apie saugaus interneto savaitę. 4b klasės mokiniai paruošė plakatus, kurie taip pat  puošia mūsų mokyklos koridorių. Vyko webinar‘as – susitikimas su mokiniais iš Kroatijos, Lenkijos ir Kėdainių, kurio metu vaikai dalyvavo viktorinoje. eTwinning erdvėje visų šalių dalyviai dalinasi idėjomis, nuotraukomis bei filmuota medžiaga apie renginį.
Privatumo politika >>          Naudojimo sąlygos >>           Etikos kodeksas >>Apie pastebėtus netikslumus ir skelbtinas naujienas galima pranešti  e-paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
2018 02 08

Vasario 16 d. kviečia atšvęsti nepriklausomos Lietuvos šimtmetį su VDU ansambliu "Žilvitis"! Koncerto pradžia 14.00 val. Renginys nemokamas! Laukia Jūsų visų Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje, Daukanto 28.


2018 02 08

Sausio 26 d. 5-8 kl. mokiniai Guoda Ališauskaitė, Gabrielius Ilčiukas, Marta Titovaitė, Joana Gaidamavičiūtė, Martyna Grigaitytė, Aušra Gronskytė, Vilius Matjošaitis, Valdas Mizaras ir 9 kl. mokiniai Milda Buškevičiūtė, Rokas Jakubauskas, Simas Matas Pakerys dalyvavo Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO įvykusiame geografijos žinių konkurse ,,Keliauk kitaip“.


2018 02 08

PELENŲ DIENĄ, vasario 14 d., trečiadienį,
 
1-4 klasėms Šv. Mišios Jono Pauliaus II parapijos koplyčioje.
 
5-12 klasių mokiniams Šv. Mišios Šventosios Dvasios (Šilainių) bažnyčioje:
 
12 val. — 5,6, 7a,7b,7c klasėms (šioms klasėms bus 3 pamokos).
13 val. — 7d,7e,8, 9,10,11,12 klasėms (šioms klasėms bus 4 pamokos).
 
Šv. Mišiose dalyvauja ir dalykų mokytojai.


2018 02 08

2a ir 2b klasės mokiniai su mokytojomis R. Jaraitiene ir R. Labanauskiene sekmadienį, 2018 m. vasario 4 d., aplankė Vilnių: pasigrožėjo Gedimino pilimi, Katedra, pasivaikščiojo Vilniaus senamiesčiu. Aplankė Operos ir baleto teatrą. Žiūrėjo baletą „Čipolinas". Mokiniai labai džiaugėsi turiningai praleistu savaitgaliu.


2018 02 07

Sausio 30 d. Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje vyko tarptautinio „eTwinning“ projekto „Stebuklingoji žiemos šalis“ (angl. „Winter Wonderland“) partnerių susitikimas.


Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje laikinai nutraukiamas ugdymo procesas (dir.įsak. 2018 02 06 Nr. V-13) Mokinių pamokose laukiame vasario 12 d. (pirmadienį).


2018 02 05

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje, vasario  12 dieną (pirmadienį)  11 val.
Svečiuosis Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis

Aktų salėje vyks minėjimas, skirtas Vasario 16-ajai.


2018 02 05

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje, vasario   9 dieną (penktadienį)  vyks Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-čio minėjimas  „100 metrų linkėjimų Lietuvai“. Renginys vyks Jono Pauliaus II gimnazijos stadione. Gimnazijos mokiniai rašys 100 palinkėjimų Lietuvai, taip minės Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100 - metį. Renginyje dalyvaus visi Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniai ir mokytojai.


2018 02 04


2018 02 03


2018 02 02

Mūsų gimnazijos 2c ir 2d klasių pradinukai bei jų mokytojos Edita Miliušienė, Danutė Guigienė kartu su anglų kalbos mokytojomis Larisa Baroniene ir Vitalija Mikšyte šių metų sausio 15 d. paruošė piešinių ir nuotraukų  parodą - konkursą „Man patinka žiema“.


2018 02 02

Kristaus paaukojimo šventė – Grabnyčios.
Netradicinė pamoka — Žvakių liejimas.


2018 02 01

2018 m. Sausio 30 d.  mūsų gimnazijoje svečiavosi tarptautinio eTwinning projekto  „Winter Wonderland“ („Stebuklingoji žiemos šalis“) dalyviai :  Šv. Kirilo ir Metodijaus mokyklos iš Bialystoko (Lenkija) 2-os klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja Katarzyna Zajączkowska bei Kėdainių „Aušros“ progimnazijos 3-os klasės mokiniai ir mokytoja Danguolė Tumėnienė .  Susitikimui mūsų gimnazijos 2c ir 2d klasių pradinukai bei mokytojos Edita Miliušienė, Danutė Guigienė paruošė puikų koncertą .


Būsimiesiems 2018-2019 m.m. pirmokams ir jų tėveliams.

Priėmimo  į pirmąsias klases  tvarka >>
Prašymą internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai)spausti čia >>    

„Ateinat į bendrųjų gebėjimų vertinimo testą
atsinešti pieštuką, trintuką ir spalvotus pieštukus“.

Svarbi informacija būsimų pirmokų tėvams!
Dėl paskelbtos gripo epidemijos Kauno mieste
būsimų pirmokų registracija pratęsiama iki vasario 28 d.
Bendrųjų gebėjimų vertinimo testas  - kovo 3 d. 10 val.
Papildomi dokumentai pristatomi   - kovo 12, 13, 14 d.  7.45 -11.00, 14.00 - 16.30 val.
Pokalbis su priėmimo komisija - kovo 26 - 30 d.
(Į pokalbį kvietimas siunčiamas asmeniškai el. paštu, nurodytu registruojantis).
Informacija teikiama tel.: 8 694 36442, 8 37 366633.


2018 01 31


2018 01 31

Pranešame,
kad atnaujinome bibliotekos - informacinio centro informaciją gimnazijos interneto svetainėje:
https://www.jp2gimnazija.kaunas.lm.lt/index.php/biblioteka
Laukiame Jūsų pastabų, pasiūlymų ir komentarų.


2018 01 29

Paroda: Žemės spalvos“.
(Mokinių  kūrybinių darbų  stendinė paroda, skirta Sausio 13 - ąjai.)


2018 01 27

Šių metų sausio 31 dieną 18 val., (trečiadienis),
vyks 5-8, I-IV klasių tėvų susirinkimai.

18:00 val. :
     8 klasių mokinių tėvams bendras susirinkimas vyks aktų salėje.
     II gimnazinių klasių mokinių tėvams bendras susirinkimas vyks 240 kabinete.
     5 - 7 ir I, III, IV  tėvų susirinkimai klasėse.


2018 01 27

Sausio 26d. 4d klasės mokiniai lankėsi „Kūrybos kampas 360°“ dirbtuvėse. Užsiėmimo tema – ekologija ir antrinis dizainas.


2018 01 26

2018m sausio 25 d. Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių turistinės dainos konkurse "Laužo šviesa" Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos Jaunučių choras laimėjo antrąją vietą ir buvo apdovanotas laimėtojų taure, diplomu ir saldžiu prizu.


2018 01 25

Kovo mėn. 19–25 d. socialinė akcija „Užkrėsk gerumu!“.


2018 01 25

Pagalbos reikia mažajam Orianos sūnui Nojui, kuriam š.m. sausio 16 d. suėjo 2 metukai.
Būsimiesiems 2018-2019 m.m. pirmokams ir jų tėveliams.

2018 m. sausio 20 d. 12:00 val.
ATVIRŲ DURŲ DIENA
(SUSTABDYTOS AKIMIRKOS)

KVIETIMAS >>

Priėmimo  į pirmąsias klases  tvarka >>
Prašymą internetu pateikia mokinio tėvai (globėjai)spausti čia >>    

„Ateinat į bendrųjų gebėjimų vertinimo testą
atsinešti pieštuką, trintuką ir spalvotus pieštukus“.

Svarbi informacija būsimų pirmokų tėvams!
Dėl paskelbtos gripo epidemijos Kauno mieste būsimų pirmokų registracija pratęsiama iki vasario 28 d.
Bendrųjų gebėjimų vertinimo testas  - kovo 3 d. 10 val.
Papildomi dokumentai pristatomi   - kovo 12, 13, 14 d.  7.45 -11.00, 14.00 - 16.30 val.
Pokalbis su priėmimo komisija - kovo 26 - 30 d. (Į pokalbį kvietimas siunčiamas asmeniškai el. paštu, nurodytu registruojantis).

Informacija teikiama tel.:
869436442
3666332018 01 25

Paroda STUDIJOS 2018, Vaikų finansinio švietimo savaitė, E-pamokos ir Hakatonas!


2018 01 25

ŠIMTMEČIO PROTŲ KOVOS NUGALĖTOJAI
Mūsų gimnazijos komanda užėmė III vietą!
SVEIKINAME!
Pilnas nugalėtojų sąrašas čia>>


2018 01 20

PYRAGŲ DIENA >>


2018 01 19

Žiema džiaugiasi ne tik mokiniai...>>


2018 01 15

2018 m. sausio 31 d., trečiadienis, 18:00 val.
Tėvų susirinkimai 5-8, I-IV klasių tėvams.
8 klasių tėvams „Gimnazinių klasių formavimo kriterijai“.


2018 01 15

sausio 29 d., pirmadienis, 14.45 val.
2018 m. sausio 25 d., ketvirtadienis, 14:40 val.

Mokytojų Tarybos posėdis 
„Dėl I-ojo pusmečio ugdymo(si) rezultatų.“2018-2019 m.m.

PENKTOKAMS,
I, II gimnazistams

ir jų tėveliams

2018 m. kovo 03 d. 11:00 val.
ATVIRŲ DURŲ DIENA

Priėmimo  į penktąsias (9,11) klases  tvarka >>
 

Registracija internetu:
                pradžia - 2018 m. sausio 12 d. ,
                pabaiga - 2018 m. balandžio 30 d..
2018 01 08

2018 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ inicijuojama sausio 12 d., penktadienį.  PLAKATAS >>


2018 01 08

Norime pasidžiaugti, kad akcija Knygų Kalėdos gimnazijos bibliotekoje tikrai pavyko: nupirkta ir padovanota bibliotekai 44 naujos ir įdomios knygos. Taigi,  kviečiame skaityti. Menų egzaminas 2016

 

   
Logo

KAUNO ARKIVYSKUPIJA

Logo

KAUNO ŠV. JONO PAULIAUS PARAPIJA KVIEČIA Į ŠV. MIŠIAS
(Baltų pr. 44a, Kaunas)

Renginių kalendorius  

Vasaris 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
   

Kaip atvykti į svečius?  

   

Prisijungti  

   
Gimnazijos rėmėjas — UAB „Ofitecha“.
ADRESAS: A.JUOZAPAVIČIAUS pr. 82B, Kaunas Tel./faks.: (37) 424977 Mob.tel.: (687) 458 95 (686) 649 75 El.paštas: info@ofitecha.lt
   
Gimnaziją remiantis saksofono muzikos melodijomis...
Pranas Stropus.
   
Kauno žygeivių - folkloro klubas „Gilė“.
Judėk, krutėk, nenurimk!
   
TEO LT mūsų gimnazijai (Baltų pr. 103) elektroniniam dienynui sukūrė nemokamą „TEO Wi-Fi“ ryšį.
Veikti socialiai atsakingai, TEO požiūriu, reiškia veikti etiškai, sąžiningai ir skaidriai rinkos, aplinkosaugos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu.
   
Sportinių šokių klubas „Junda“.
Šokite! Būsite sveiki, gražūs ir laimingi.
   
Mokyklų bibliotekų modernizavimas
Įgyvendinus projektą sukurta ir atnaujinta mokyklų bibliotekų struktūra, pagerinta mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybė bei užtikrintos geresnės mokymo ir mokymosi sąlygos.
   
Cgates Jono Pauliaus II gimnazijai tiekia šviesolaidinį internetą ir televiziją.
Mūsų gimnazijoje - Cgates iniciatyva moksleiviams ir mokytojams padeda įveikti kasdienines užduotis.
   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12