Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8956514
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
945
9431
10376
5236043
46525
66827
8956514

Your IP: 172.31.28.20
2018-09-24 08:45
   

Rugsėjo 19 dieną 5a ir 5b klasės mokiniai su savo auklėtojomis L. Lingyte ir E. Zdaniene dalyvavo edukacinėje programoje „Linksmos karinės pratybos“ Šiaulių rajone, Bubiuose.

Majoras Skausmas pravedė rikiuotę, visi apsirengė karinėmis aprangomis, užsimaskavo veidus ir linksmos karinės pratybos prasidėjo. Mokiniai ne tik atliko orientacines užduotis, mokėsi kareiviškos tvarkos subtilybių, bet ir pasivažinėjo keturračiais bei po visų „vargų“ vaišinosi kareiviška koše. Puikiai praleistas laikas gryname ore su klasės draugais!
Rugsėjo 13 d. apie 110 Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokinių, mokytojų ir administracijos dalyvavo Šiluvos atlaidų katalikiškų mokyklų festivalyje „Ten kur Viešpaties Dvasia, ten ir laisvė“. Gimnazijos mokiniai nuo ankstyvo ryto jungėsi į piligriminį žygį – kryžiaus kelio apmąstymą, vėliau dalyvavo iškilmingose katalikiškų mokyklų šv. Mišiose Šiluvos aikštėje, kurias aukojo J.E. arkivyskupas L. Virbalas SJ, emeritas arkivyskupas S. Tamkevičius SJ, vyskupas K. Kėvalas ir broliai kunigai. Pasiklausę įkvepiančios arkivyskupo S. Tamkevičiaus SJ homilijos apie pagundas jauno žmogaus gyvenime ir tikėjimo pagalbą, gimnazistai ir jų mokytojai dalyvavo festivalio pietuose ir šventėje, meldėsi Šiluvos bazilikoje ir koplyčioje.

Mielieji,

Jums patogiu laiku,
iš karto po pamokų
antradieniais ir ketvirtadieniais 13.00 val.,
penktadieniais 12.10 val.
pradinės mokyklos sporto salėje.

Jūsų vaikučiai ugdys taisyklingą laikyseną, laisvalaikį praleis bendraminčių būryje, turės galimybę dalyvauti koncertuose, varžybose, stovyklose.

Mėnesinis mokestis: 1kartą savaitėje - nemokamai.

3 kartai savaitėje - mokate už 2kartus 20€ (1k.nemokamai).

Užsiėmimus ves Jūsų mokyklos choreografijos mokytoja,
kvalifikuota trenerė, sportinių šokių klubo "Junda" vadovė
Rasa Simanavičienė.

Lauksiu Jūsų vaikučių.
Paprašykite, kad pirmą kartą palydėtų klasės mokytoja.

Skambinkite tel. +370 678 04406
www.jundaklubas.lt
Pagarbiai, Rasa SimanavičienėMoterų solo latino ir linijinių šokių grupė- pirmadieniais 18.30val. Šoksime pasaulinės solo linijnių šokių programos šokius - bačatą, ča-ča, tango, disko ir kt.
Porinių šokių grupė - trečiadieniais 19val. Šoksime valsą, tango, ča - ča, džaivą ir kt.
Repeticijos vyksta Jono Pauliaus ll gimnazijos aktų salėje. 
Registruotis tel.8 678 04406
Lauksiu visų! 
sportinių šokių klubo"Junda" vadovė,
jūsų mokyklos choreografijos mokytoja Rasa Simanavičienė


Rugpjūčio 27 dieną Vilniuje vyko programos eTwinning nacionaliniai apdovanojimai. Renginys skirtas apdovanoti tiek mokytojus, tiek mokyklas, aktyviausiai įgyvendinančias Europos Komisijos inicijuotos programos eTwinning projektus. Džiaugėmės , kad Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos  atstovai direktorės pavaduotoja pradinių klasių ugdymui Renata Baršukaitienė bei mokytoja Larisa Baronienė dalyvavo renginyje ir parvežė apdovanojimus už projektus “Winter Wonderland“ , “Welcome to the Handicrafts Fair“ . „Už projektus, iš kurių verta mokytis“ – pasakė  eTwinning 2017-2018 m.m. projektų vertintojai. Taip pat  gimnazijai buvo įteiktas ženklelis „eTwinning  mokykla“. „ eTwinning mokyklos“ vardo esmė – tai augimas ir kelionė pirmyn su pasiekimais, kuriuos galima objektyviai įvertinti. Tai ne konkursas, o labiau pažanga, perėjimas nuo vieno lygio į kitą.

eTwinning projektinė veikla tampa ugdymo proceso dalimi mūsų gimnazijoje, nes su eTwinning  pamokos yra kitokios, jos padeda sudominti mokinius ir sudaryti sąlygas praktiškai pritaikyti klasėje įgytus įgūdžius. Mokiniai bei mokytojai išmoksta dirbti komandoje organizuotai, pasitikėti savimi ir padėti vieni kitiems.

http://www.svietimonaujienos.lt/komandinis-darbas-etwinning-projektuose/  )

Dėl to  pradinių klasių mokytojai vėl nusprendė  pradėti naujus 2018 -2019 mokslo metus su eTwinning programa . 3 nauji eTwinning projektai jau startavo ...

“All About Animals“ – 3d ir mokytoja Danutė Guigienė, 3c ir Edita Miliušienė, anglų kalbos mokytojos Larisa Baronienė ir Vitalija Mikšytė

“Discovering a New Island“- 3a ir Ramutė Jaraitienė, 3b ir Rita Labanauskienė, anglų kalbos mokytojos Larisa Baronienė ir Vitalija Mikšytė

“Let‘s give peace a chance“  – 2c ir Svajūnė Ališauskienė,  anglų kalbos mokytojos Larisa Baronienė ir Vitalija Mikšytė

Linkime įdomios veiklos bei sėkmės projekto dalyviams.


Nuotraukos >>

   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12