Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8956431
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
862
9431
10293
5236043
46442
66827
8956431

Your IP: 172.31.28.20
2018-09-24 08:19
   

 



2015 / 2016 m. m.

Mokykloje dirba 116 pedagogų.
Iš jų 114 mokytojai.

Mokytojai:
         7 pedagogai ekspertai,
         57 mokytojai metodininkai,
         39 vyr. mokytojai,
         12 mokytojai. 

Dėstomas dalykas

Vardas, pavardė

Auklėjamoji
klasė

Dorinis
ugdymas

Tikyba

  Andrius Alminas

 

  Kristina Šabūninienė 

7 D

  Irena Grigienė 

 

  Lidija Spudytė

 

  Ona Seiliūnaitė

 

  Sesuo Leticija

 

  Ona Varžinskienė

 

Etika

  Vinga Indriūnienė

 

Lietuvių (gimtoji)
kalba

  Ramunė Andrulienė 

II A

  Rita Gecevičienė 

 

  Aušra Pekšienė 

I A

  Audra Bražukaitė

7 C

  Daina Ciegienė 

III D

 

 

  Giedrė Mazurkevičienė 

III A

  Aurelija Pielikienė 

I D

  Dainora Vasilė 

 

  Snieguolė Vaitilavičiūtė 

5 E

  Aurelija Vackonienė 

 

  Edita Zdanienė 

8 B

Užsienio kalbos

Anglų 

  Edita Brazauskienė

 

  Jurgita Kraujutienė 

 

  Vilma Šidlauskienė 

 

  Jurgita Stauskienė 

8 A

  Lina Steponkienė 

 

  Aušra Žiužnytė 

 

  Dalia Ušparienė

6 A

  Ana Gaidamavičienė

7 A 

  Vitalija Daugirdaitė 

 

  Larisa Baronienė 

 

  Marius Jankevičius 

IV A

  Armandas Rumšas 

 

  Gerda Juodiškienė 

 

Vokiečių

  Laima Bytautienė 

7 B 

  Vaidutė Godaitė 

II C

  Vilija Žygienė 

5 C

Rusų

  Violeta Černiuvienė 

 

  Ramutė Petrakova 

 

  Antanina Versickienė 

 

Pran-
cūzų

  Aneta Ona Trapenskienė 

 

Istorija

  Birutė Ambraziūnienė 

 

  Audronė Bakūnienė 

III B

  Vaida Kemzūrienė

5 A

  Liudvikas Lukošius

 

  Vaidutė Godaitė 

 II C

Matematika

  Rima Margienė 

6 F

  Laimutė Navickienė 

 

  Jolanta Paulauskienė 

II D

  Marija Šalčiuvienė 

 

  Diana Stanionienė 

I B

  Nijolė Určinauskienė 

5 B

  Raimunda Vaitkevičienė

IV B

  Vilija Verpečinskienė 

8 D

Informacinės
technologijos

  

 

  Edita Mikniuvienė

7 E 

 

 

  Regina Zlatkauskienė

 

  Agnė Zlatkauskienė

 

Biologija

  Anželika Romeikienė

II B

  Vyda Šimulienė

8C

  Danguolė Valiukevičienė

6 D

Gamta ir žmogus

  Rita Zavistanavičienė

IV C

Chemija

  Rasa Jakutienė

 

  Rita Zavistanavičienė

IV C

Fizika

  Lena Ryliškienė

 

  Dobilas Juška 

 

Geografija

  Jadvyga Bagdonienė 

 

  Neringa Baležentienė

III C

Technologijos

  Eglė Kerienė

5 D

  Vidmantas Zakarauskas

 

  Rasa Trečiokienė

I C

  Algimantas Mikolėnas

 

  Vytautas Juknevičius

 

Muzika

  Ilmara Ivoškienė

6 C

  Artūras Sinkevičius

 

Dailė

  

 

  Greta Korsakovienė 

8 E

  Ingrida Tumėnaitė - Visockė

 

  Zita Kavaliauskienė 

 

Braižyba

  

 

Ekonomika

  Aurelija Vasiliauskienė

 

Darbo sauga

  Jurgita Deineraitė

 

Kūno kultūra

  Vaida Ižikovienė

6 B

  Ada Kazlauskienė 

6 E

  Liuda Navickienė

 

  Romas Ambraziūnas 

 

  Vytautas Kazlauskas 

 

  Valdas Kazlauskas 

 

1 - 4 klasė

  Svajūnė Ališauskienė

 3C 

  Laima Babenskienė

2 C

  Larisa Baronienė
 
  Aidana Bičkuvienė
1 A

  Danutė Guigienė

4 E

  Ramutė Jaraitienė 4 A

  Danguolė Kairaitienė

 2 F

  Vilmantė Karaliūnaitė 

2 B

  Vilma Keterienė 

3 D

  Dalija Kriaučiūnienė 

 1 D

  Rita Labanauskienė 

4 B

  Daina Medinskaitė 

3 A

  Vitalija Mikšytė 

 

  Edita Miliušienė

4 C

  Virginija Naujokienė

2 A

  Liudmila Paleckaitienė

 

  Rita Petruškevičienė

3 E

  Viktoras Rimkus

1C

  Ramutė Rimkuvienė 

1 B

  Modestas Kumpikevičius

4 D

  Aušra Sudikienė 

2 D

  Dalytė Urbonienė

 

  Ona Varžinskienė

 

  Aušra Vėželienė

1 E

  Romualda Virbilienė 

3 B

  Almanta Vizbarienė 

 2 E

  * - vaiko auginimo atostogose. 

Logopedė,
spec. pedagogė

  Birutė Globienė
  Violeta Katinienė
  Vida Monginienė

Socialinės pedagogas(ė),
psichologas(ė)

  Jurgita Deineraitė
  Agnė Koirienė
  Vinga Indriūnienė
  Modestas Kumpikevičius

 

  Vardas, pavardė
 Būrelio vadovas   Tomas Rickevičius
 Pynimo iš vytelių būrelio vadovė   Stasė Dabašinskienė
 Liaudies muzikos kapelijos vadovas   Dalius Ivanauskas 
 Tautiniai šokiai   Viktorija Abramavičienė
 Folkloro ansamblis „Gilė“   Dobilas Juška
 Choro vadovė   Vilma Švabauskienė
 Sportiniai šokiai   Rasa Simanavičienė
 Sakralinė muzika   Ingrida Tarvydienė
    Justina Urbanavičiūtė
 Tapybos būrelio vadovė   Jolanta Dovydaitytė
 Tekstilė   Monika Žalkauskaitė - Grašienė
 Keramika   Zita Kavaliauskienė
 Keramika   Deividas Jotautis
 Projektų vadovė   Danguolė Kairaitienė

 Atnaujinta: 2015-09-01

 

   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12