Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8784570
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
1698
1895
7889
5072117
35915
25897
8784570

Your IP: 172.31.28.20
2018-06-20 22:18
   

NAUDOJIMO SĄLYGOS

I. Bendrosios nuostatos

1. Šios naudojimosi sąlygos (toliau - sąlygos) taikomos Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos (toliau JP2G) svetainės www.jp2gimnazija.kaunas.lm.lt vartotojams. Naudojantis svetaine, turite laikytis toliau JP2G svetainėje nurodytų sąlygų. Jei nesutinkate su toliau nurodytomis sąlygomis ir JP2G privatumo politika, turėtumėte svetaine ir jos paslaugomis nesinaudoti. JP2G pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti ir atnaujinti naudojimosi svetaine teisių turinį. Prisijungę prie JP2G svetainės pirmiausia turite susipažinti su šios svetainės naudojimosi sąlygomis ir privatumo politika, jų pasikeitimais. Apsilankius svetainėje po joje atliktų pakeitimų, jūs automatiškai sutinkate su atnaujintomis svetainės naudojimo sąlygomis.

2. www.jp2gimnazija.kaunas.lm.lt svetainę valdo ir paslaugas teikia Kauno Jono Pauliaus II gimnazija, kodas 302868589, buveinės adresas:Baltų pr. 103, Kaunas, A. s. Nr. LT59 4010 0510 0175 8332, AB DNB bankas, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., telefonas (8-37) 37 75 83, faksas (8-37) 37 75 83.

II. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas

3. JP2G internetinėje svetainėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad JP2G juos valdys ir tvarkys šiose naudojimo sąlygose bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

4. Registracijos JP2G svetainėje metu Jūs privalote pateikti išsamius ir teisingus asmens duomenis.
5. Tvarkydama ir saugodama Jūsų asmens duomenis JP2G įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

III. Atsiskaitymai

6. Svetainėje www.jp2gimnazija.kaunas.lm.lt skelbiama informacija apie paslaugas, vykdant atsiskaitymus (paramos teikimas, mokestis už mokslą ir kt.) Svetainės lankytojas už pasirinktą paslaugą gali sumokėti, pasinaudodamas tinklalapyje esančiais vartais į autorizuotas mokėjimo sistemas (PayPal, Authorize.net ar kt.)

7. Svetainės lankytojas, pageidaujantis atlikti pasirinktą mokėjimą, privalo užsiregistruoti. Registracijos metu svetainės lankytojas privalo nurodyti savo tikrus ir galiojančius duomenis. JP2G užtikrina, kad šie duomenys bus naudojami išimtinai paslaugų teikimo tikslais. Asmuo tinklalapyje gali registruotis vieną kartą. Pastaroji nuostata neriboja asmens teisės bet kuriuo metu tikslinti ar koreguoti pirminės registracijos metu pateiktų duomenų. Asmuo privalo saugoti ir neatskleisti tretiesiems asmenims savo registracijos duomenų, kuriais pasinaudojant būtų galima prisijungti svetimu vardu.

8. JP2G laikoma tinkamai vykdžiusi savo pareigas, jei jos buvo (yra) vykdomos, remiantis duomenimis, kuriuos svetainės lankytojas nurodė registracijos metu.

IV. Intelektinės nuosavybės apsauga

9. Visos teisės į svetainėje esančią informaciją yra saugomos Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais. Svetainėje esančią informaciją draudžiama kopijuoti ir platinti be išankstinio. raštiško JP2G sutikimo.

10. Jeigu svetainėje yra sudaryta galimybė komentuoti, svetainės lankytojas įsipareigoja tai daryti taip, kad nebūtų pažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktai, fizinių ar juridinių asmenų teisės ar teisėti interesai. Už komentarų turinį atsako juos rašęs / įdėjęs asmuo.

11. Svetainės lankytojui draudžiama be išankstinio JP2G sutikimo dėti į tinklalapį reklaminio pobūdžio medžiagą.

V. Baigiamosios nuostatos

12. JP2G pasilieka teisę bet kada keisti, redaguoti sąlygas ir taisykles. Šie pokyčiai įsigalioja nuo jų paskelbimo www.jp2gimnazija.kaunas.lm.lt svetainėje.

13. Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

14. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka. 

   
Gimnazijos rėmėjas — UAB „Ofitecha“.
ADRESAS: A.JUOZAPAVIČIAUS pr. 82B, Kaunas Tel./faks.: (37) 424977 Mob.tel.: (687) 458 95 (686) 649 75 El.paštas: info@ofitecha.lt
   
Gimnaziją remiantis saksofono muzikos melodijomis...
Pranas Stropus.
   
Kauno žygeivių - folkloro klubas „Gilė“.
Judėk, krutėk, nenurimk!
   
TEO LT mūsų gimnazijai (Baltų pr. 103) elektroniniam dienynui sukūrė nemokamą „TEO Wi-Fi“ ryšį.
Veikti socialiai atsakingai, TEO požiūriu, reiškia veikti etiškai, sąžiningai ir skaidriai rinkos, aplinkosaugos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu.
   
Sportinių šokių klubas „Junda“.
Šokite! Būsite sveiki, gražūs ir laimingi.
   
Mokyklų bibliotekų modernizavimas
Įgyvendinus projektą sukurta ir atnaujinta mokyklų bibliotekų struktūra, pagerinta mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybė bei užtikrintos geresnės mokymo ir mokymosi sąlygos.
   
Cgates Jono Pauliaus II gimnazijai tiekia šviesolaidinį internetą ir televiziją.
Mūsų gimnazijoje - Cgates iniciatyva moksleiviams ir mokytojams padeda įveikti kasdienines užduotis.
   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12