Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

9011426
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
1101
1760
6591
5301773
28028
73409
9011426

Your IP: 172.31.28.20
2018-10-17 14:32
   

Projektas: „Winter Wonderland“

Projekto kūrėja – Larisa Baronienė, Lietuva-Kaunas.

Partneriai:
Lenkija- Runowie, Kroatija, Lietuva-Kėdainiai, Lenkija - Bialystok2018 05 14

Tarptautinio eTwinning projekto „Man patinka žiema“ (angl. “Winter Wonderland“) baigiamajame renginyje Lenkijoje, Bialystoko šv. Kirilo ir Metodijaus gimnazijoje,  šių metų gegužės 11 dieną susitiko projekto partneriai iš penkių Lietuvos ir Lenkijos mokyklų. 


2018 05 09

Tarptautinis eTwinning projektas „Man patinka žiema”(„Winter Wonderland“) Lietuvos švietimo mainų paramos fondo įvertintas eTwinning projektų kokybės ženklu. Mūsų gimnazijos pradinukų komanda – projekto dalyviai iš 2c bei 2d klasių -  ruošiasi kelionei į Lenkiją su atsakomuoju vizitu projekto  užbaigimo proga.  Sveikiname 2c ir 2d  klasių pradinukus ir jų mokytojas Danutę Guigienę ir Editą Miliušienę su laimėjimu! Džiaugiamės  kartu ir dėkojame už nuoširdų dalyvavimą projekto veiklose.

Direktorės pavaduotoja Renata Baršukaitienė
Anglų kalbos mokytojos Vitalija Mikšytė ir Larisa Baronienė


2018 02 14

eTwinning renginys, skirtas projektui 'Winter Wonderland'  ir temai „Saugaus interneto diena“.


Sausio 30 d. Kauno Jono Pauliaus II gimnazijoje vyko tarptautinio „eTwinning“ projekto „Stebuklingoji žiemos šalis“ (angl. „Winter Wonderland“) partnerių susitikimas.

eTwinning“ projektai – tai draugai, gera nuotaika ir šiuolaikinė pamoka.


2018 m. Sausio 30 d.  mūsų gimnazijoje svečiavosi tarptautinio eTwinning projekto  „Winter Wonderland“ („Stebuklingoji žiemos šalis“) dalyviai :  Šv. Kirilo ir Metodijaus mokyklos iš Bialystoko (Lenkija) 2-os klasės mokiniai, jų tėveliai ir mokytoja Katarzyna Zajączkowska bei Kėdainių „Aušros“ progimnazijos 3-os klasės mokiniai ir mokytoja Danguolė Tumėnienė .  Susitikimui mūsų gimnazijos 2c ir 2d klasių pradinukai bei mokytojos Edita Miliušienė, Danutė Guigienė paruošė puikų koncertą . Po koncerto visi susitikimo dalyviai mokė vieni kitus  žaidimų. Vėliau 2c ir 2d klasių mokiniai pasikvietė svečius į savo klases ir kartu  dalyvavo integruotoje dailės - technologijų ir anglų kalbos  pamokoje. Po linksmų  priešpiečių, prieš atsisveikinant, mūsų gimnazijos pavaduotoja  R. Baršukaitienė įteikė  projekto parodos „I Like Winter” ( „Man patinka žiema”) nugalėtojams sertifikatus, o svečiai ir šeimininkai pasikeitė atminimo dovanėlėmis. Popietę svečiai susipažino su Kauno senamiesčiu, aplankė Kauno pilį, dalyvavo edukacinėje pynimo virvelėmis programoje Kauno Jaunųjų turistų centre.

Tokių susitikimų metu mes suprantame, kad  eTwinning – tai yra draugai, gera nuotaika, gebėjimas dirbti kartu.

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos dalyviai:

direktoriaus pavaduotoja Renata Baršukaitienė
anglų kalbos mokytoja Vitalija Mikšytė
mokytoja Edita Miliušienė ir jos mokiniai (2c)
mokytoja Danutė Guigienė ir jos mokiniai (2d)
anglų kalbos mokytoja Larisa Baronienė

Mokinių amžius: 5-10 m.
Projekto trukmė:   5 mėn.
Projekto žurnalas :   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12