Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8890862
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
3691
3528
13210
5163951
47700
47316
8890862

Your IP: 172.31.28.20
2018-08-15 23:26
   

Mūsų gimnazijos 2c ir 2d klasių pradinukai bei jų mokytojos Edita Miliušienė, Danutė Guigienė kartu su anglų kalbos mokytojomis Larisa Baroniene ir Vitalija Mikšyte šių metų sausio 15 d. paruošė piešinių ir nuotraukų  parodą - konkursą „Man patinka žiema”. Parodoje - konkurse dalyvauja  ir kiti  tarptautinio eTwinning projekto „Wonderful Winter”  partneriai:  Šv. Kirilo ir Metodijaus mokyklos iš Bialystoko (Lenkija) 2-os klasės mokiniai ir mokytoja Katarzyna Zajączkowska,  Kėdainių „Aušros“ progimnazijos 3-os ir 1-os klasių mokiniai bei jų mokytojos Danguolė Tumėnienė, Gabrielė Misevičienė, Ivan Kankar pradinės mokyklos iš Zagrebo (Kroatija) pradinių klasių mokiniai ir jų mokytoja Petra Večerič, Kėdainių vaikų lopšelio-darželio „Pasaka” auklėtiniai ir jų auklėtoja Rasa Simonavičienė ir Kardinolo Stefano Višinskio pradinės mokyklos Runove (Lenkija) ikimokyklinukų grupė ir auklėtoja Grazyna Skowronek.  Žiuri komisijos – mūsų gimnazijos  pavaduotojos R. Baršukaitienės ir anglų kalbos mokytojų – geriausiai įvertintų darbelių autoriai buvo apdovanoti direktorės padėkos raštais.


   
Gimnazijos rėmėjas — UAB „Ofitecha“.
ADRESAS: A.JUOZAPAVIČIAUS pr. 82B, Kaunas Tel./faks.: (37) 424977 Mob.tel.: (687) 458 95 (686) 649 75 El.paštas: info@ofitecha.lt
   
Gimnaziją remiantis saksofono muzikos melodijomis...
Pranas Stropus.
   
Kauno žygeivių - folkloro klubas „Gilė“.
Judėk, krutėk, nenurimk!
   
TEO LT mūsų gimnazijai (Baltų pr. 103) elektroniniam dienynui sukūrė nemokamą „TEO Wi-Fi“ ryšį.
Veikti socialiai atsakingai, TEO požiūriu, reiškia veikti etiškai, sąžiningai ir skaidriai rinkos, aplinkosaugos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu.
   
Sportinių šokių klubas „Junda“.
Šokite! Būsite sveiki, gražūs ir laimingi.
   
Mokyklų bibliotekų modernizavimas
Įgyvendinus projektą sukurta ir atnaujinta mokyklų bibliotekų struktūra, pagerinta mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybė bei užtikrintos geresnės mokymo ir mokymosi sąlygos.
   
Cgates Jono Pauliaus II gimnazijai tiekia šviesolaidinį internetą ir televiziją.
Mūsų gimnazijoje - Cgates iniciatyva moksleiviams ir mokytojams padeda įveikti kasdienines užduotis.
   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12