Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8788621
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
845
602
845
5084681
39966
25897
8788621

Your IP: 172.31.28.20
2018-06-24 07:55
   

Nuo sausio 10 d. iki vasario 16 d. pradinėje mokykloje vyko 1 – 4 klasių kūrybinių darbų projektas „Gražiausi žodžiai Tau, Lietuva“. 1–ų klasių mokiniai iš geltono, žalio, raudono popieriaus kirpo savo apvestas „rankytes“, ant kurių užrašė po vieną gražiausią žodį, susijusį su Tėvyne, o  2–4 klasių mokiniai kūrė eilėraščius apie Lietuvą. Visi vaikų sukurti eilėraščiai, trispalvės „rankytės“ buvo suklijuoti ant 50 metrų popieriaus juostos, kuria apjuosėme visą aktų salę. Šis projektas buvo mūsų pradinukų dovana Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Vasario 15 d. visi pradinukai dalyvavo šventiniame minėjime, kurio metu susipažino su svarbiausiais Lietuvos valstybės istoriniais laikotarpiais, sužinojo, kaip kūrėsi mūsų valstybė. Šventės metu skambėjo mokyklos choro dainos, pačių pradinukų išmoktos lietuvių liaudies dainos apie Lietuvą: „Nupiešiu Lietuvą“, „Augo girioj ąžuolėlis“, „Augo sode klevelis“, „Žemėj Lietuvos“.

Norime padėkoti visiems mokytojams, kurie su savo mokiniais dalyvavo šiame projekte. Ačiū už gražų bendradarbiavimą, ačiū už tai, kad visi kartu paruošėme puikią dovaną mūsų Lietuvos valstybės šimtmečiui.

                                                                  Renginio organizatorės R. Jaraitienė ir R. Labanauskienė


   
Gimnazijos rėmėjas — UAB „Ofitecha“.
ADRESAS: A.JUOZAPAVIČIAUS pr. 82B, Kaunas Tel./faks.: (37) 424977 Mob.tel.: (687) 458 95 (686) 649 75 El.paštas: info@ofitecha.lt
   
Gimnaziją remiantis saksofono muzikos melodijomis...
Pranas Stropus.
   
Kauno žygeivių - folkloro klubas „Gilė“.
Judėk, krutėk, nenurimk!
   
TEO LT mūsų gimnazijai (Baltų pr. 103) elektroniniam dienynui sukūrė nemokamą „TEO Wi-Fi“ ryšį.
Veikti socialiai atsakingai, TEO požiūriu, reiškia veikti etiškai, sąžiningai ir skaidriai rinkos, aplinkosaugos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu.
   
Sportinių šokių klubas „Junda“.
Šokite! Būsite sveiki, gražūs ir laimingi.
   
Mokyklų bibliotekų modernizavimas
Įgyvendinus projektą sukurta ir atnaujinta mokyklų bibliotekų struktūra, pagerinta mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybė bei užtikrintos geresnės mokymo ir mokymosi sąlygos.
   
Cgates Jono Pauliaus II gimnazijai tiekia šviesolaidinį internetą ir televiziją.
Mūsų gimnazijoje - Cgates iniciatyva moksleiviams ir mokytojams padeda įveikti kasdienines užduotis.
   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12