Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8956439
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
870
9431
10301
5236043
46450
66827
8956439

Your IP: 172.31.28.20
2018-09-24 08:20
   

Vasario mėnesį tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas ir nuoširdžiai kartu džiaugiasi rudens semestro finalistų pasiekimais!

KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose. 

Sveikiname šauniuosius finalistus: Aistė Stauskytė,  Elzė Norkutė, Augustė Sinkevičiūtė, Kajus Škimelis, Emilis Paužas, Povilas Malakauskas,  Martynas Ignatavičius,  Elzė Liutkutė,  Monika Malakauskaitė, Vesta Aleksaitė, Smilte Puidokaitė, Augustas Žilys, Tautvydas Petkus, Kamilė Tumaitė, Vilius Andriuškevičius, Augustas Kičas,  Titas Bertauskis,  Dovydas Bitauskas,  Liepa Strumskytė, Domas Geštautas, Lukas Petraškevičius, Majus Motiejus Prokopas, Mantas Orintas,  Faustė Sabanskytė,  Juana Ožemlauskytė,  Rusnė Šamšonaitė, Nauris Radvilavičius, Dovydas Katkevičius, Gerda Nikulina, Jonas Lasys, Matas Abračinskas, Emilija Vasiliauskaitė, Gerda Šestilaitė, Ąžuolas Aniūnas,  Beatriče Globytė, Dovydas Katkevičius, Nedas Dyglys, Mingailė Bajarkevičiūtė, Shlok Aleks Kumar, Gerda Šestilaitė, Algirdas Grašys,  Gabrielius Mordas,  Kasparas Valionis, Matas Tamulis, Ugnius Andriuškevičius,  Smiltė Jasukaitytė,  Gustė Dziatkauskaitė,  Adriana Šabonaitė, Pijus Narkevičius,  Marija Petkutė, Ignas Grigaitis, Matas Janušauskas, Deividas Milčiūnas, Tajus Genevičius, Elija Griniūtė, Dominykas Krikščiūnas, Matas Janušauskas, Pijus Narkevičius, Deividas Milčiūnas, Nojus Vainauskas, Ugnius Andriuškevičius, Justas Meinorius, Kasparas Valionis, Eva Dambauskaitė ,Miglė Kalinauskaitė, Mantas Juzėnas,   Austėja Černiauskaitė , Denis Burkys,  Gabija Genytė,  Urtė Masiliūnaitė, Dominykas Borkys, Lubys Augustas, Martynas Jankevičius,  Deivina Daniela Brazaitis, Smiltė Černiauskaitė,  Vismantas Žukas, Guoda Ališauskaitė,  Enrika Kerevičiūtė,  Dominykas Čepkauskas, Martynas Kregždė, Agilė Narkevičiūtė,  Marijus Galeckas,  Milda Veitė,  Meda Gudeliauskaitė,  Jonas Subačius,  Rūta Bagdonavičiūtė,  Augustė Dirmantaitė,  Emilis Skukauskas, Erika Kelmelytė, Ugnė Adomavičiūtė,  Vilius Jankauskas, Rugilė Stanevičiūtė, Martyna Grigaitytė, Karolis Klėgeris, Miglė Revaitė, Morta Liubauskaite, Miglė Šidlauskaitė,  Regimantas Žukas,  Augustė Kašėtaitė,    Adomas Venslova,  Ugnė Kuzmickaitė.

Kiekvienas finalistas gavo atitinkamo lygmens diplomą, čia galite daugiau sužinoti apie diplomus: www.kings.lt/page/duk

Taip pat pranešame, jog registracija į pavasario semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės internetu dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose kovo 12-30 dienomis visiškai nemokamai!

Džiaugiamės sėkmingai pasibaigusiu KINGS rudens semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatiniu bendruomenės augimu ir pažanga. Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais kingsiečiais!Nuotraukos iš susitikimo su KINGS atstovais>>

   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12