Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8937243
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
2729
2038
9200
5227639
27254
66827
8937243

Your IP: 172.31.28.20
2018-09-21 19:07
   

Balandis - ateities inžinierių mėnuo!

Tai viena paklausiausių ateities profesijų, kaip tik todėl užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ ir iniciatyva „Būsiu__“ kviečia dalyvauti antrus metus iš eilės vyksiančiame projekte ATEITIES INŽINIERIAI.

Ši iniciatyva skirta moksleivių supažindinimui ir sudominimui inžinerinėmis specialybėmis – orlaivių mechanikos, elektronikos inžinerijos ir informacinių technologijų srityse. Moksleivių profesinio orientavimo vizitų ciklas vyks  balandžio–gegužės mėnesiais.

Į ekskursijas įmonėse Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje kviečiamos registruotis 9–12 klasių moksleivių grupės, kurios galės susipažinti su inžinerinėmis profesijomis iš arti. Vienai moksleivių grupei bus suteikiama galimybė susipažinti su dviejų įmonių veikla bei aukštųjų mokyklų ir/arba profesinių mokyklų programomis. Vizitai į įmones bus organizuojami darbo dienomis, siekiant iki birželio 1 d. su šiomis specialybėmis supažindinti daugiau nei 1500 moksleivių.

Pirmosios vizitų programos ir datos jau skelbiamos būsiu_ platformoje: http://busiu.eu/kam/mokytojams (projekto kategorija - ekskursijos). REGISTRACIJA JAU VYKSTA!

Akimirkos iš pernai ATEITIES INŽINIERIŲ projekto starto:

E. pamokos apie INŽINERIJĄ!

Kviečiame pasinerti į įdomiąją INŽINERIJOS profesiją su jos profesionalais: "Lietuvos geležinkelių" IT padalinio vadove Egle Radvile, Karoliu Leonavičiumi - bioinžinieriumi, vienu iš gyvybės mokslų bendruomenės "VitaScientia" įkūrėjų, VGTU "LinkMenų fabriko" elektronikos cecho vadovu Ričardu Leščinsku, elektros ir elektronikos inžinerijos mokslų daktaru, dirbtinio intelekto kūrėju Raimond Laptik, aviacijos inžinieriumi, pirmojo lietuviško kosmoso palydovo projekto "LituanicaSAT-1" iniciatoriumi ir įgyvendintoju, VGTU doktorantu Laurynu Mačiuliu ir Mykolu Bistricku - buvusiu VGTU "LinkMenų Fabriko" projektų vadovu, "Burning Man" komandos nariu. Sužinokite daugiau apie aviacijos, IT, robotų, dirbtinio intelekto, elektros ir net genų inžineriją!

Visos e-pamokos yra pritaikytos jūsų pamokoms - jų trukmė 15-21 min. Užsakytą e-pamoką atsiųsime per 24 val.! Konkretaus profesionalo pamoką rasite paspaudę nuotrauką. 

Moksleiviams - išmani finansų laboratorija!

Vilniuje duris atvėrė moksleivių finansiniam švietimui skirta išmani erdvė – Finansų laboratorija. Centrinėje „Swedbank“ būstinėje Konstitucijos prospekte įrengtoje interaktyvioje ekspozicijoje jūs kviečiami susipažinti su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis: pinigų istorija, efektyviu išteklių panaudojimu, biudžeto planavimu, taupymo svarba, atsakingu skolinimusi.

Pasak „Swedbank“ Lietuvoje vadovės Dovilės Grigienės, šios finansinio švietimo erdvės įkūrimas įtvirtina ilgametes banko iniciatyvas vaikų ir jaunimo finansinės edukacijos srityje. Šiuo projektu siekiama prisidėti prie Lietuvos moksleivių finansinio sąmoningumo stiprinimo ir didesnės visuomenės gerovės.

Pasitelkus interaktyvius išmaniuosius ekranus ir virtualius žaidimus Edukaciniai žaidimai pristato moksleiviams pagrindinius asmeninių finansų valdymo ir mainų principus. Finansų laboratorijoje taip pat planuojama rengti paskaitas apie asmeninio biudžeto valdymo iššūkius, profesijos pasirinkimą bei kitas moksleiviams aktualias temas.

Apsilankymas „Swedbank“ Finansų laboratorijoje – nemokamas!

REGISTRUOKITĖS Į FINANSŲ LABORATORIJĄ ČIA!

Pozityvios energijos festivalis moksleiviams "VibeLift"

Balandžio 26 dieną “Siemens arenoje” Vilniuje įvyks pozityvios energijos festivalis moksleiviams “VibeLift”! Tai festivalis, kuris kiekvieną užkrės gera nuotaika, pripildys pozityvios energijos ir paskatins realius pokyčius gyvenime. Festivalio programoje: Justinas Jankevičius, Arūnas Valinskas, Ineta Stasiulytė, Karolina Meschino, Leonardas Pobedonoscevas, Audrius Bružas ir Kirilas Glušajevas, Orijus Gasanovas ir Simona Bandita, Edvardas Žičkus, Benediktas Gylys, Rokas Bernatonis, “X faktoriaus” nugalėtojai - "120”, Sasha Song, Audrius Janonis, išskirtinis atlikėjos IGLĖS BERNOTAITYTĖS koncertas ir dar daugybė įkvepiančių pranešėjų ir muzikos guru! Mes ten būsim! 

DAUGIAU APIE FESTIVALĮ ČIA:

Rekomenduojame Karjeros stovyklą!

Tik 6 žmonės mus skiria nuo bet kurio kito pasaulio žmogaus! Tereikia žinoti, kaip kurti ryšį ir jį pasieksi. Tad, bene geriausias būdas 15 -19 metų jaunimui Velykų atostogas praleisti džiaugsmingai ir turiningai – sudalyvauti daug naujų pažinčių ir žinių suteiksiančioje, visame pasaulyje itin populiaraus Business networking (liet. Tinklaveika) principu parengtoje stovykloje Networking’as – mano galimybės!

Stovyklos organizatoriai šiandien sako: būk išmanus jaunime, - kurk naudingus ryšius jau dabar! Daugiau informacijos: www.pavasaris.karjerosstovykla.lt

Iniciatyva „būsiu__"

Konstitucijos pr. 20A, Vilnius

+370 618 73 740

www.busiu.eu 

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje www.busiu.eu

   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12