Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

9011543
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
1218
1760
6708
5301773
28145
73409
9011543

Your IP: 172.31.28.20
2018-10-17 15:37
   



2018 10 17
Sveikiname IB klasės mokinį Arnoldą Šūkį plaukimo varžybose iškovojus II vietą.

2018 10 17
Sveikiname mokyklos komandą
varžybose "Nugalėti nesunku, jeigu judame kartu" iškovojus II vietą.
Nida Kilinskaitė 7A
Emilija Krivegaitė 7C
Glorija Krivegaitė 6B
Urtė Stasiukaitytė 7B
Lukas Jazokas 7B
Žygimantas Daukša 7C
Fasta Merkelis 7C
Tomas Stelmokas 7A

2018 10 11
Sveikiname Santą Vozbutaitę, IIIB klasės mokinę. Tarptautinėse šaudymo iš lanko varžybose laimėjusią II-ąją vietą.

2018 10 09
Sveikiname IE klasės mokinę Miglę Šidlauskaitę Tarptautiniame tinklinio turnyre ,,Kauno rudens taurė - 2018" iškovojusią - 2 vietą.

2018 10 05
Sveikiname IE gimnazinės klasės mokinę Ugnę Raudonytę Marijampolės jaunučių lengvosios atletikos čempionate iškovojus III vietą.

Sveikiname 5B klasės mokinį Dominiką Grunskį Europos vaikų krepšinio turnyre su Kauno ,,Perkūno" komandą iškovojus 3-ąją vietą. Dominikas išrinktas naudingiausiu komandos žaidėju.


2018 10 04
Sveikiname 5B klasės mokinę Deimantę Graželytę KPM sezono atidarymo plaukimo  varžybose iškovojusią I-ąją vietą.

2018 06 05

Sveikiname 8e klasės mokinę Emą Narvalaitytę Kauno miesto mokyklų žaidynių mergaičių lengvosios atletikos šuolio į aukštį varžybose laimėjus III - vietą.


2018 05 24
Sveikiname 5 klasių tarpklasinių kvadrato varžybų nugalėtojus.
Mergaičių komandos        Berniukų komandos
1 vieta  5d klasė              1  vieta  5b klasė
2 vieta  5e klasė              2 vieta  5c klasė
3 vieta  5b klasė              3 vieta  5a klasė

2018 05 30

Gegužės 23 dieną mūsų gimnazijos 6 klasių komanda dalyvavo tradicinėse Šilainių mikrorajono estafečių varžybose ,,Mes - Europos vaikai", kurios vyko Milikonių progimnazijoje. Puikiai pasirodžiusi mūsų komanda  tapo varžybų  nugalėtoja ir iškovojo taurę bei teisę sekančiais metais šias varžybas organizuoti mūsų gimnazijoje. 
      Nugalėtojų komanda:

Merkelis Faustas 6d
Daukšas Žygimantas 6d
Jazokas Lukas 6b
Vosylius Nidas 6e
Čiuprinskaitė Viltė 6d
Kilinskaitė Nida 6a
Krivegaitė Glorija 5b
Krivegaitė Emilija 6c
Gloksnytė Viltė 6c
Lazdauskaitė Saulė 6f

2018 05 24
Sveikiname, 6 C klasės mokinę Liepą Galinytę, Anykščiuose laimėjusią 4 ir 5 vietas „Spring Cup 2018“ tartautiniame šokių čempionate.

2018 05 24
Sveikiname 5 klasių tarpklasinių kvadrato varžybų nugalėtojus.
Mergaičių komandos        Berniukų komandos
1 vieta  5d klasė              1  vieta  5b klasė
2 vieta  5e klasė              2 vieta  5c klasė
3 vieta  5b klasė              3 vieta  5a klasė

2018 05 19

Gegužės 18d. trys mūsų gimnazijos mokinių komandos (4 kl. mokinių, 5kl. ir 6- 7kl. mokinių) su mokytojais R. AmbraziūnuA. Kazlauskiene, V. Karaliūnaite dalyvavo Alytaus šv.Benedikto gimnazijoje vykusioje Lietuvos katalikiškų mokyklų sporto žaidynėse "Magis". Su kitų miestų vaikais išbandė savo jėgas įvairiose rungtyse- žaidė krepšinį, kvadratą, futbolą, tinklinį, rungtyniavo estafetėse. Labai džiaugiamės mūsų gimnazistų pasiekimais- pradinukai žaidynėse iškovojo I vietą, vyresnieji gimnazistai- II vietą, visi apdovanoti žaidynių medaliais.


2018 05 10

Sveikiname MORTĄ VAITKUTĘ — 8d klasės mokinę su pasiekimais Lietuvos jaunių plaukimo žiemos pirmenybėse.


2018 05 09

Sveikiname mergaičių komandą, laimėjus III vietą Kauno miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose:

1.Nida Kilinskaitė 6a
2.Ieva Kalinauskaitė 6c
3.Kamilė Jazokas 7b
4.Gustė Samusiovaitė 7b
5.Gerda Mingailaitė 7c
6.Miglė Kauneckaitė 7c


2018 04 24
Sveikiname Kauno miesto mokyklų Olimpinio festivalio Lengvosios atletikos kroso estafečių varžybose iškovojus II vietą:
Gustė Rimšaitė 8B,
Ugnė Raudonytė 8E,
Guoda Surkytė 8D,
Amanda Sutkaitytė 8C,
Emilis Rauda 8B,
Vilius Matjošaitis 8D,
Martynas Alekna 8E,
Valdas Mizaras 8D.

2018 04 20
2018 04 18 vyko Kauno m. pavasario kroso pirmenybės.
 Kauno Jono Pauliaus gimnazijos komanda iškovojo 2 - ąją vietą.
1. Glorija Krivegaitė 5b.
2. Ūla Giedraitytė 5b.
3. Andrius Stanislovaitis 5e.
4. Mantas Basinskas 5e.
5. Ugnė Raudonytė 8e.
6. Gustė Rimšaitė 8b.
7. Gabrielė Nikulina 8c.
8. Valdas Mizaras 8d.
9. Vanesa Tautkutė IIIb.
10. Justina Gradzinckaitė IIIc.
11. Ligita Linkevičiūtė IIIa.
12. Miglė Aleksėjūnaitė IIIa.
13.Baltrūnaitė Agnė IId.

2018 04 13

Ketvirtokų komanda iškovojo I vietą
Balandžio 12d. vyko Kauno mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės berniukų varžybos.  Mūsų gimnazijai atstovavo: Ąžuolas Hopenas (4b), Matas Janušauskas (4b), Gustas Sabaliauskas (4b), Justas Malakauskas (4c), Dominykas Grunkis (4f).


2018 04 10

Sveikiname gimnazijos šaškių komandą Kauno m. mokyklų žaidynėse laimėjus II - ją vietą.

1. Pijų  Stremavičių 7d
2. Beną Liekį IVa
3. Roką Išorą IId
4. Guodą Surkytę 8d

2018 03 20

2018 kovo 09 d. Kauno m. mokyklų „Palestros“ bėgimo varžybose, skirtose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti,  sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos šeštokų komanda: Nida Kilinskaitė (6a), Živilė Sabalaiuskaitė (6c), Meda Gudeikaitė (6b), Nidas Vosylius (6e),Lukas Jazokas (6b), Vytis Puidokas (6a).


2018 03 11

2018 kovo 6 dieną gimnazijos sporto salėje vyko 6 klasių „Palestros bėgimo varžybos“. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

Mergaitės

Nida Kilinskaitė, 6a - I vieta
Živilė Sabaliauskaitė, 6c - II vieta
Meda Gudeikaitė, 6b - III vieta

Berniukai

Lukas Jazokas, 6b -- I vieta
Vytis Puidokas, 6a - II vieta
Nidas Vosylius, 6e - III vieta


2018 03 06

Sveikiname Ievą Kalinauskaitę (6c) Lietuvos vaikų uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybėse iškovojusią VI vietą. 60m. bėgimo rungtyje 8,85.


2018 03 06

Sveikiname 6c klasės mokinę Liepą Galinytę tarptautiniame šokių konkurse Rygoje laimėjusią 3 ir 5 vietą.

2018 02 23
Ieva KalinauskaitėKauno m. vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse iškovojo dvi I-ąsiąs vietas: /Rungtis-200m; rezultatas-30,32s/ ir /Rugtis-60m.; rezultatas-8,8s/


2017 12 03

Sveikiname Kauno Jono Pauliaus gimnazijos futbolo komandą, Kauno miesto moksleivių žaidynėse laimėjus III-ją vietą.

1. Simą Ramoškevičių, 7e,
2. Liną Jovaišą, 7e,
3.Titą Jovaišą, 7e,
4. Nidą Vosylių, 6e,
5. 
Dominyką Stulpiną, 7d,
6. Roką Šaboną, 7d,
7. Tomą Stelmoką, 6a.


2017 11 23

Sveikiname Simą Skeiverytę 5e . Kauno m. sporto m-klos ,,Startas" lengvosios atletikos daugiakovių varžybose iškovojus II vietą.


2017 11 23

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos merginų komanda 2017 11 18 dalyvavo Respuplikinėse mokyklų sporto varžybose ,,SPORTUOJANTI MERGAITĖ - BŪSIMA OLIMPIETĖ".

Miglė Dobrovolskaitė Ia,
Deimilė Ramanauskaitė Ia,
Ieva Česūnaitė Ic,
Gustė Bočkutė 8e,
Ugnė Raudonytė 8e,
Paulina Stankūnaitė 8e,
Miglė Milčiūtė 8e.


2017 11 21

Sveikiname gimnazijos futbolo komandą, Kauno miesto moksleivių žaidynių  pirmo ir antro etapo varžybų nugalėtojus.


2017 11 09

Sveikiname!

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos 7 klasių komandą (2017 11 09) Kauno mieste iškovojus III vietą estafečių varžybose.


2017 06 07

Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko tradicinis krepšinio turnyras Z. Puzinausko taurei laimėti. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir diplomais. Tritaškių metimų konkursą laimėjo Jono Pauliaus II gimnazijos II A gimnazinės klasės moksleivis Ernestas Jaškus.


2017 05 22

Sveikiname
Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos geriausią sportininką IVb klasės gimnazistą Povilą Dambrauską pasiekusį fantastiškų rezultatų irklavimo sporte 2014-2015, 2015-2016 ir 2016-2017 mokslo metais.


2017 05 10

Sveikiname,
Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos lengvosios atletikos keturkovės komandą, laimėjusią I vietą Kauno mieste (apdovanojimai).  Diplomas.

Komandos sudėtis :
Emilis Rauda 7b
Vilius Matjošaitis 7d
Martynas Alekna 7e
Mykolas Rindokas 7e
Tadas Praniauskas 7d
Gustas Jankauskas 7d

Komandos vadovas   Romas Ambraziūnas


2017 04 27

Sveikiname Meda Kulbačiauskaitę su sportiniais pasiekimais >>


2017 04 27

Sveikiname Gabrielę Čeponytę su sportiniais pasiekimais >>


2017 03 28

Sveikiname Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos 4 klasių berniukų komandą laimėjusią I vietą Kauno mokyklų lengvosios atletikos trikovės varžybose:

Gvidą Jurevičių,
Kiprą Petrauską,
Andrių Stanislovaitį,
Orestą Matušaitį,
Augustą Petrauską.


2017 03 21

Sveikiname Nojų Jonaitį, 7c klasės moksleivį, užėmusį II-tą vietą, Kauno miesto kyokuschin karate pirmenybėse. Linkime SĖKMĖS.


2017 03 09

Sveikiname Nidą Kilinskaitę, 5A klasės moksleivę, užėmusią II-tą vietą, Lietuvos motorlaivių federacijos čempionate.Treneris Mindaugas Kilinskas. Linkime SĖKMĖS.


2017 03 02

Sveikiname Mantą Ramančiucką, 5A klasės moksleivį, iškovotais diplomais 1-2 vietų, Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos jaunių žiemos čempionatuose. Linkime SĖKMĖS.

2017 02 06

2017 m. jaunučių - jaunių plaukimo žiemos pirmenybės.  
Arnoldas Šukys, Diplomas 3, 100m. krūtine 1:22.93


2017 01 19

Sveikiname Ievą Kalinauskaitę, 5d. klasė, (2017 01 17) Kauno miesto jaunučių lengvosios atletikos pirmenybėse iškovojus I vietą, treneris Valdas Kazlauskas (rungtis - 1000m.; sp.ėj. rezultatas - 6:28, 48).


   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12