Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8814376
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
95
1572
3478
5112585
18530
47191
8814376

Your IP: 172.31.28.20
2018-07-18 03:40
   

 

       Kauno Jono Pauliaus II gimnazija (Kauno „Ąžuolo“ katalikiška vidurinė) pastatyta naujame pilko monolito, betoninių luitų mikrorajone — Šilainiuose. Todėl buvo itin svarbu, kad mokykla būtų tarsi oazė, kviečianti dvasinei atgaivai. Įgyvendinant mokyklos viziją ypatingas dėmesys buvo skiriamas aplinkos formavimui. Kuriant žaliąją aplinką buvo tartasi su šios srities specialistais.

      Ir dabar besistiebiančios eglės, į dangų šakas keliantys ąžuoliukai, vorele sustojusios rūtos prie stogastulpio, šimtamečiai ąžuolų kamienai, laukiantys skulptoriaus rankos, greta sukrautas akmeninis aukuras, o šalia jo plevėsuojanti Valstybės vėliava — tai erdvė, kuri pasitinka kiekvieną, vos įžengusį pro ažūrinius mokyklos vartus.

     Pravėrus mokyklos duris svečius nustebina senovinė skrynia, prikrauta autentiškų drobių, XIXa. audimo staklės, mokinių austi gobelenai, juostos, medžio darbai... Kiekvienas kampelis pakviečia į lietuvišką erdvę, kurioje tarsi glūdi senovinė dvasia, unikalūs protėvių buities įrankiai, padargai.

     Erdvinės kompozicijos, šiaudų sodai, karpiniai, liaudies buities daiktai ne tik eksponuojami etnokultūros muziejuje „Seklytėlė“; jie puošia mokyklą ir kalba apie tautinių tradicijų ir modernumo dermę, harmoniją, iš kurios išplaukia daug gražių ir prasmingų švenčių.

     2003 metais bendrame Švietimo ir ugdymo skyriaus aplinkos įvertinime „Ąžuolo“ vidurinei skirtas maksimalus balų skaičius.

 


Pagrindinių klasių pastato interjeras


 Pradinių klasių pastato interjeras


 

 

 Atnaujinta: 2014-01-05

 

 

   
Gimnazijos rėmėjas — UAB „Ofitecha“.
ADRESAS: A.JUOZAPAVIČIAUS pr. 82B, Kaunas Tel./faks.: (37) 424977 Mob.tel.: (687) 458 95 (686) 649 75 El.paštas: info@ofitecha.lt
   
Gimnaziją remiantis saksofono muzikos melodijomis...
Pranas Stropus.
   
Kauno žygeivių - folkloro klubas „Gilė“.
Judėk, krutėk, nenurimk!
   
TEO LT mūsų gimnazijai (Baltų pr. 103) elektroniniam dienynui sukūrė nemokamą „TEO Wi-Fi“ ryšį.
Veikti socialiai atsakingai, TEO požiūriu, reiškia veikti etiškai, sąžiningai ir skaidriai rinkos, aplinkosaugos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu.
   
Sportinių šokių klubas „Junda“.
Šokite! Būsite sveiki, gražūs ir laimingi.
   
Mokyklų bibliotekų modernizavimas
Įgyvendinus projektą sukurta ir atnaujinta mokyklų bibliotekų struktūra, pagerinta mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybė bei užtikrintos geresnės mokymo ir mokymosi sąlygos.
   
Cgates Jono Pauliaus II gimnazijai tiekia šviesolaidinį internetą ir televiziją.
Mūsų gimnazijoje - Cgates iniciatyva moksleiviams ir mokytojams padeda įveikti kasdienines užduotis.
   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12